Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiálló csípőcsont eltűntetése?

Blackstone kérdése:

Kiálló csípőcsont eltűntetése?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet egy kicsit "lefaragni" a csípőcsontomból? Tudtok olyan tornagyakorlatokat vagy bármi mást, ami segíthetne?
2011. aug. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez segíthet: [link]
2011. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

TE most hulye vagy? Csontbol fogyni?


FAKE kerdes

2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
64%

plasztikai sebész... csontból hogy tudsz lefaragni? gyakorlattal? mivan?


ilyet lehet csinálni pl lapockával:

[link]


itt nem látszik a csont, de évek melója van egy ilyen minőségű hátban... a csípő csontra mit? hízzál kicsit és nem fog kiállni, vagy kezdj el massívan lábazni, és tömegnövelő étrendet követni, felpakolsz némi izmot és jó lesz.

2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Igya bazzze minden nap 5 L colat es tuti hogy csontritkulasod lesz...
2011. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítem amit leírtam. Hallottam olyanokat, hogy fűzővel esetleg lehet rajta kicsit segíteni, és esetleg tornagyakorlatokkal is. A "lefaragást" DIREKT tettem idézőjelbe.

Értékelem azt az egyetlen értelmes választ, amit eddig kaptam. A többiek pedig gondolkozzanak már el a viselkedésükön..

2011. aug. 13. 16:50
 6/8 bix ***** válasza:

a fűzőt nem a csípődre teszik alaphelyzetben hanem a derekadra. biztos van valami szadista fűző jellegű cucc amit csípőre lehet tenni, de most tényleg deformálni akarod a csípő lásd medence csontodat? valszeg ugye mivel belülről nem tudod megtartani, így összepréseli. más kérdés hogy ha nem vagy fiatal és már kialakult a csontrendszered akkor semmit nem érsz el vele, de ha mégis akkor örök életedre meddő lehetsz, na nem azért mert nem termékenyülsz meg, hanem mert a gyerekedet nem fogod tudni megszülni.


tornával csontot betolni? mondom. nagyon max a combizmokat erősítheted és azzal "takarhatod" el, kérdés hogy neked hol van ez a csont... képpel kicsit többet segítenél...


ettől függetlenül elvetélt ötlet. 100%

2011. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt sajna még műtétileg se lehet korrigálni (tudtommal), se sehogy máshogy.

Ez is olyasmi, mint a testmagasság. Tetszik, nem tetszik, azt kell elfogadni, amit az anyatermészet rádsózott.

2011. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Balta.
2014. márc. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!