Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki számít kövérnek? én tudom...

Ki számít kövérnek? én tudom h az vagyok

Figyelt kérdés
Én sajnos!!! 157 cm és 100 kg vagyok! Azt hallottam hogy a magasságból ki kell vonni 110-et és az az ideális súly, vagyis akkor több mint 50kg-t kéne fogynom? Ha már 70 kg elérem még akkor is kövérnek számítok?
2011. aug. 13. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,igen.Sajnálom,hogy eljutottál idáig,tényleg össze kéne szedned magad és ledobni minimum egy harmincast,még akkor is ducinak fogsz számítani,de ezerszer jobb,mint ez a már kórósan túlsúlyos állapot.Írj nekem egy e-mailt szívesen segítek neked ha szeretnd egy étrenddel és mozgással!Én 173 cm vagyok,82 kg-ról sikerült lefoggyak 53.5-re.Nem lehetetlen,csak akaraterő kérdése!
2011. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bix ***** válasza:

nincs olyan hogy kövér. ez a kivonogatósdi meg b@romság. 2 méter vagyok, akkor nekem 90 kilónak kéne lenni. vagyok 108 tehát az már túlsúly. pedig nem igazán vettem észre... a lényeg a testzsír százalék. mivel ugye az izmok/zsír aránya nem mindenkinél azonos, így egy nő lehet 45 kilósan is telesz@rt zokni, a másik meg 55-60 kilósan is feszes, gyönyörű.


nem az kéne beindítsa a fogyást hogy átléptem a 25%-os tzs arányt pl, hanem hogy nem tetszik amit a tükörben látok. persze ez az egész ki se alakulna, ha nem heti 2 tesióra lenne, lehetne normális egyesületekben hobbi szinten tömegsportolni, és még sorolhatnám. régebben is volt túlsúly, de mostanában egyre több, és egyre fiatalabbak szenvednek tőle.

2011. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
már nem azért bix,de arról amiről te beszélsz az nem ide tartozik.Mert az amire te gondolsz azaz izom.Igen lehet,hogy tök jól nézel ki 105 kilósan is,mert testépítő vagy/jársz kondizni rendszeresen ezért kiépítettél már egy bizonyos izmot,és igen VALÓBAN nem mindig a testsúly a mérce,de azoknál akik nem sportolnak és nem kondiznak igenis fontos ez a 110-es méreckélés,mert ez egy átlag!Nem hiszem,hogy a kérdező a 160 centijével 100 kilósan egészséges lehet,annyi izmot azért elég nehéz felszedni...
2011. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert a kövér az, aki annak látszik, kilóban nagyon sokat számít az izomtömeg.

Erre csak ilyen kvázi válaszokat lehet adni, pl. hogy az a kövér, aki nem fér már bele egy 42-es ruhába (nyilván ez a méret mindenkinek más, számomra ez a felső határ), és nem azért, mert szétfeszíti a bicepsze, hanem azért, mert löttyedt, hurkás.

70 kilósan még kövérnek látszanál szerintem, ha sportos, izmos alak a célod, akkor 60 körül már tuti lehetsz.

2011. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bix ***** válasza:

kedves akárki aki megint nem tudja értelmezni azt amit írok:


első bekezdésem utolsó része megvan? érted is amit leírtam? ki mondta hogy 100 kilósan ő nem kövér? azt mondtam hogy van különbség a kettő között, és a kilók nem igazán számítanak. értem én hogy kihátrálsz utána és azt mondod hogy igazam van, de akkor minek magyarázol bele olyat amit le se írtam? nálam is 18 kiló van az "ideálistól" még ennyi difit se írtam a hölgyhöz, és ahhoz nem kell ám folyamat konditeremben rohadni.


egyébként meg lehet bármit mondani mi az átlag, meg mi nem, látom sajnos az utcán nap mint nap. az aktív életvitel mindenhol alap kéne legyen, lehet hogy tizenévesen a hormonok, a növés és egyéb faktorok miatt frankón lehet súlyt tartani mozgás nélkül, de már huszonévesen is egyre nehezebb lesz. aztán meg egyenesen lehetetlen... és ezt tizenévesen kéne elkezdeni...

2011. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek! Igen sportos alkatot szeretném megvalósítani! A 70 kg az csak egy cél, ha azt elérem szeretném tovább folytatni! Mert már egyszerűen én undorodom magamtól! Köszönöm az eddigi válaszokat!


Az első kommentelőnek először is gratulálok, másodszor írok emailt!

2011. aug. 13. 14:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Jobban mondva, nem írok mert nem tudok. Nem írja ki hogy "Privát e-mail a kérdés kiírójának" .
2011. aug. 13. 14:08
 8/10 A kérdező kommentje:

mármint a válasz írójának :D



Bix: Te amúgy a testépítők sorába tartozol inkább vagy a mackósabbak közzé?

2011. aug. 13. 14:53
 9/10 bix ***** válasza:

hobbizok, tökéletesen levezeti a feszültséget, a meló miatti ideget, lefoglal, kiteljesedek benne. nem csak a teremben, de bármilyen mozgásformára igaz ez szinte.


nem igazán hat meg hogy hogy nézek ki, az csak az egyik "mellékhatása" hogy viszonylag kezdek kinézni úgy, ahogy egy férfinak ki kéne.

2011. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is sokat szeretnék nagyon leadni, minimum 35öt, ha gondolod írj hogy beszélgessünk :)
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!