Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok étrendet ehhez a...

Írnátok étrendet ehhez a kalóriabeviteli mennyiséghez?

Figyelt kérdés

Én ugyan hízni vágyok, de látom, hogy az itt írók értik a számolgatós kajálás rejtelmeit :) Csak példaként kellene nekem egy nap viszonylagos étrendje, mert nem igazán tudom viszonyítani mennyi az annyi. Csokit és egyéb nassolnivalókat csak nagyon ritkán eszem, szóval a standard kaják jöhetnek.

Testsúlyom növeléséhez 2239.43 kalóriára van szükségem naponta.


2011. aug. 13. 18:45
 1/5 anonim válasza:
Tudod mennyibe kerül egy ilyen étrend? Ne várd, hogy megírja itt akárki is neked... Úgy válogasd a kajád, hogy napi 5-6 étkezésed legyen mindegyikben legyen valamennyi fehérje és ch is. Összességében minden testtömegkgra 2g fehérje jusson (pl 50kg vagy akkor egész nap 100g fehérjét vigyél be) és 5g ch (50kg esetén 250g). Itt válogass a kajákból: [link]
2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapvető dolgok: a súlynöveléshez napi 2g/ ttkg fehérjére van szükséged. (ha sportolsz, ha nem akkor csak 1,5/ttkg ra)

Szénhidrátot és fehérjét egyszerre fogyassz.

PL: reggeli: zabpehely-tej, túró-méz-dió, korpászsemle-felvágott, virsli, stb.

Ebéd: csirkemell, rizs, vagy pulymell, hal és krumpli.

Tészta húsos szósszal.

VacsI: ugyanaz mint ebédre. vagy tojásrántotta, omlett.

A kalóriákat számold ki magadnak.

És nézz utánna egy testépítő oldalon a dolgoknak.

Ha hízni akarsz akkor NE végezz kardioedzést, csak súlyzósat. Lány vagy vagy fiú?

2011. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Az első válaszoló linkjén utánanéztem az eddigi napi adagomnak, és a kalóriabevitelem 1400-1500 között mozgott :( még 700 kalória kellene minden napra.

Amúgy a 23 évemhez és a 164 centi magasságomhoz 45 kiló vagyok.

2011. aug. 13. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggeli: Fonott kalács vajjal +lekvár, tejeskávé, nutella (nem az összes:P)vagy bármilyen péksüti

Tízórai: Gyümölcs

Ebéd: Valami frissensült(sültkrumpli, rántott dolgok) vagy tészta(mondjuk sztrapacska, vagy pizza)

Uzsi: Egy csoki(Mars, Snickers, vagy amit szeretsz)

Vacsi: Az ebédhez hasonló

Lefekvés előtt is ehetsz, ha kívánsz valamit (mondjuk egy bögre tej)

Na, hát ez biztos hízlal.

2011. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thewhiteman válasza:
gondolom nem zsírosodni akarna kedves utolsó
2011. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!