Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért az evés jár mindig az...

Miért az evés jár mindig az eszemben?

Figyelt kérdés
Egyfolytában enni tudnék,mindig csak az evésre gondolok :( mit tegyek ez ellen?Kövérnek érzem magam. 15 éves vagyok s kb 165 cm és 50 kg körül forgok.De nagyon nem szeretem a fenekem a combjaim s rettegek,hogy a hasamra is hizhatok.Sokat sportolok,szaladok km-ket s kézilabdázom rengszeresen.De akkor is nem szeretnék folyton kajálni s na persze a kajára gondolni!
2009. ápr. 13. 15:43
 1/3 anonim válasza:
100%

ehhez a magassághoz ez a súly jó, ha ennyit mozogsz mint írod, persze, hoyg éhes vagy, pláne fejlődő szervezet.

ha kajára gondolsz, akkor fogj bele pl. egy szőnyeg kirázásába, mire visszaérsz elflejted, vagy találj ki hasonló eélterelő dolgokat és következetesen csináld, csask akaraterővel megy!!

2009. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kiszámoltam, és a testsúlyod tökéletes, nem kéne fogyóznod!
2009. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, mint az előző válaszoló. Foglald le magad valamivel. ;)
2009. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!