Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretsz mozogni?

Szeretsz mozogni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sajnos nem mindig.

régebben úsztam,salsáztam,néha még most is ejárok táncolni de olyan drága:( pedig azt tényleg szeretem.

de a suliban van ugye tesi óra úgyhogy azért nem vagyok teljesen ellustulva.

2011. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, én esténként futni járok. Vidámmá tesz, lényegesen jobb a kedvem.
2011. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
IGEN!!
2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán.Heti 1x 2x lenne kedven meg minden ,de muszáj 6x egy héten és ez nem mindíg felemelő érzés...
2011. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én szabályosan GYŰLÖLÖK XD

Mondjuk valamilyen szinten erre neveltek, anyu is ilyen, mint én. Legutóbb láttunk kocogni egy 80 éves férfit, kidolgozott mellizma volt, erre anyu megszólal:"nézd a bácsit, egészségesen akar meghalni."xddd Persze magunkban mindketten elismertük őt. Meg apu olvas egy cikket hangosan, hogy meghalt egy 50 éves sportolónő.(teniszező, talán?)és megszólal:"látjátok, fölösleges sportolni."XDD Szóval nálunk mindenki inkább él grillezett csirkén és salátán, mint hogy kimenjen egy 40 percet biciklizni..xd

2011. aug. 14. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó a saláta és a csirke, de a mozgás felszabadít! Szerotonint termel, én tényleg boldogabb és elégedettebb leszek mikor mozgok.

1. jót teszek a testemmel, leadom a napi felgyűlemlett stresszt pl tenisznél úgy püfölöm a labdákat, vagy focinál nagyot rúgok a labdába és az ellenségemnek a fejét képzelem a labda helyébe xD

2. rengeteg kcalt éget, fogyi szempontjából jó

3. remek társas időtöltés. ha nem szeretsz futni nem baj, teniszezz, röpizz, csapatsportot válassz. ismerkedhetsz új emberekkel.

4. jót tesz a bélrendszerednek, tűdőd térfogatát is növeli. jobban tudsz nagywc-zni mert a beleid is mozognak ám mikor futsz ("rázkódnak" vagy nemtom hogy írjam le). sokszor mozgásszegény életmód miatt alakul ki székrekedés.

2011. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen!
2011. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
IMÁDOK :D Ha tehetem,mozgok. Kosarazom,röpizem,floorballozom,teniszezem,konditerembe járok.:D Nem bírok ki 1 hetet mozgás nélkül.
2011. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na igen,de aki napi 13-14órát dolgozik heti 6x,az nem repes az örömtől ha sportolni kell. Más ha egyébként egész nap a seggét lógatja valahol vagy még iskolás,akkor annyi a szabadidő mint a tenger.
2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*valahol helyett valaki
2011. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!