Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól esett a csoki és a hambi,...

Jól esett a csoki és a hambi, de lusta voltam mozogni. Elhíztam. Miért esik ezt olyan nehezére kimondani az embereknek?

Figyelt kérdés

Agyvérzést kapok, hogy órákig képesek emberek magyarázni a genetikáról,arról, hogy nincs idejük mozogni,mert... meg az orvosuk nem javasolja a fogyókúrát... és ök tulajdonképpen nem is kövérek, csak teltek,meg van mit fogni rajtuk....

Az egész kövérséget meg fogyókúrát ez teszi szánalmassá. Az emberek szégyenérzetükben történö támadása, meg tagadása. Inkább hülye meg gebe mind, aki azt mondja, hogy a szalonna hízlal,mint hogy ne egye meg.

(25N, jelnleg 5 kg esti pizzázással felhalmozott zsírpárnával :D)


2011. aug. 25. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
nem nagyon értem hogy mit akarsz ezzel mondani.. ha kövéren jól érzed magad akkor maradj úgy
2011. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se vágom
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És én sem nagyon értem.
2011. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem kellene rinyázni folyton, meg másokat lebunkózni ha azt mondja dagadt, hanem tegyen ellene ahelyett, hogy próbálja kamuindokokkal még magának is bemesélni, hogy az úgy normális. Remélem így világos voltam.
2011. aug. 25. 19:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Am' nem vagyok kövér, csak olykor eltunyulok kicsit. Aztán észbekapok és ledobom. De itt meg látom, hogy mindenki jajgat, közben meg még csak elismerni sem akarja, hogy a 170/90kg sok.
2011. aug. 25. 19:23
 6/8 anonim válasza:
Az emberek többségének kevés az akaratereje, miközben irigyek azokra, akik rengeteg munkával elérnek valamit.
2011. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
néha nehéz.. én nem tartozom ezek közé az emberek közé de ha kell szívesen segítek nekik mert régebben én is voltam szarul az miatt hogy kövér voltam.
2011. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lusta vagyok, meg a futást nem bírom, de nem csak a futást lehet sportolni.
2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!