Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberig el tudom érni...

Szeptemberig el tudom érni valahogy, hogy ne egyek annyit?

Figyelt kérdés

Most még nincs gond az alakommal, de 18 éves koromig úgy néztem ki mint egy anorexiás, pedig szó szerint reggeltől estig ettem. Már elkezdtek lerakódni a feleslegesen bevitt tápanyagok, de még így is normális alsó-középső részén vagyok (BMI-index). Mit tudok csinálni, hogy szeptemberig ne egyek annyit? A koleszban én eszek a legtöbbet, órák között is muszáj ennem, mert korog a hasam. Sőt van amikor 90 percet nem bírok ki, korog a hasam. Emiatt kellemetlenül érzem magam, mert lehet azt hiszik, hogy éhezek, közben pedig többet eszek, mint a többiek. Mit csináljak?

180cm/62-65 kg

20/L


2011. aug. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél fehérjedúsan, és sok zöldséget. A gyümölcsöket hanyagold. Egyél 3 óránként ha nem bírod közben korgyolgass teát vagy kávét. Ne egyél lefekvés előtt 2 órával. Az ebéded mindig tartamazzon szénhidrátot és fehérjét is. Ha unod a hús krumpli varit, akkor egyél tojásos nokedlit vagy halas tésztát esetleg néha túrógombócot. (túró fehérje, tojás fehérje+ zsír meg B vitamin forrás és a gríz szénhidrát). Egyél vacsorára levest, pl bableves, raguleves, paradicsomleves. Napközben ha nagyon nagyon nem bírod egyél meg 12 db mandulát segít az étvágyad kontrolálásában.
2011. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsony GI indexű kajákat egyél.
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, meg annyi még hogy ez nem két nap alatt áll be, kb 1 hét az átállás, de utánna jól fogod érezni magad.
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet gombás fertzáés jele? Vizsgáltasd ki magad. Volt egy ismerősöm akinek az állandó ferkaséhségét ez okozta.
2011. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!