Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória a kenyérlángos...

Hány kalória a kenyérlángos ha a feltét csak tejfölből és trappista sajtból áll?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
te csinálod? kcal.hu
2011. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak tejföl és sajt? :)

Met mi kéne még rá, nutella meg tejszínhab?

2011. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem :D

csak az "igazi" kenyérlángos recepteket nézegetve láttam, h feltétnek megy még rá sonka, bacon, hagyma stb.

2011. aug. 15. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod van 30grammos lángos van 100grammos lángos és van 250 gramm lángos. Van 10% zsírtartalmú tejföl és van 20%os is,ebből hány gramm van rajta? Van zsíros trappista és sovány trappista sajt!Ez is hány gramm?

Hogyan sűlt ki?Lassan hogy teleszívta magát olajjal vagy lehetőleg innél gyorsabban hogy egy icipicivel kevesebb legyen benne az olaj? stb stb

2011. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édesem, attól nem lesz diétás, mert nincs rajta szalonna. Ha fogyni szeretnél, még ÜRESEN se kellene enned. Amúgy egy adag kb. 400 kcal simán.
2011. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hajaj,sokal több mint 400kcal,tömény zsír,olaj az egész(zsiradék amiben kisül,sajt,tejföl,liszt...).

De nyugodtan bevághatod mindet,nem fogsz hízni tőle. Én most vágtam be fél tepsi nutellás sütit,nagy cucc,nincs belőle semmi. Csak arra figyelek hogy ezután 3napig nincs nass csak a feszes diétás étrend.Utánna meg ahogy alakul:)

2011. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!