Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vendégségben voltam 3és fél...

Vendégségben voltam 3és fél nap alatt hitam 4kilot:S (nem fogyoztam de a sulyomat tartottam eddig. Igy jo lenne? Böv len

Figyelt kérdés
hogy visszakapjam péntek reggeli sulyomat mit csináljak? csak gyümit egyek meg tejet egy hétig és fusak mindig?(1 héten 3szor szoktam menni most nem mentem 3napig és csak ettem egész nap) mindig sokat eszek de itthon egyszer igazi ennit többször gyümit és nemtudom mitcsináljak mert azt mondják ha nem eszek rendesen pl csak dinyét ennék utána meg ennék valamit akkor duplája jönne vissza és ezért szeretném h adjatok tanácsot de az már tény h most min egy hétig mindennap mennem kéne futni:S ugy félek h nem fogyok vissza az a baj h imádok enni és ha máshol vagyok nincs kontrol:S de itthon meg van nem értem:S
2011. aug. 15. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen kizárt, hogy ennyi idő alatt ennyit hízzál. Kicsit vegyél vissza a szokásos mennyiségből, és hamarosan visszanyered eredeti súlyodat.
2011. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de sajnos a centi is ezt mutatja:S a karom 3cm a hasam meg 4-5cm
2011. aug. 15. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Diétázz NORMÁLISAN egy hétig (1200-1400 kcal, számold ki, neked emnnyi kéne), és mozogj. Simán lemegy a felesleg (ami kb. 2 kg, mert a másik kettő magától is eltűnne, ha rendesen ennél, mivel az csak khm. a beleid tartalma, gondolom érted)
2011. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az is érdekes h egy nap itthon 2szer is szokot lenni nagy wc,ott meg tripláját ettem mindenböl és semmi wc nem volt csütörtök ota.
2011. aug. 15. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én hasam is nő, ha egy nap 5 litert iszom, de alszom és visszamegy...ez csak ideiglenes, ne aggódj már ennyire...
2011. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, mert gondolom a nagy mennyiségű kaja rendesen átdolgozza az emésztésedet...
2011. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FactorY válasza:
a "gyümit" felejtsd el. keress a neten egy normális étrendet ami a testsúlyodnak megfelelő és végezz heti 3-4 aerob edzést.
2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ott meg tripláját ettem mindenböl és semmi wc nem volt csütörtök ota."

Megválaszoltad a kérdésed.

Részben feltöltődött glikogénraktárak + víz miatt vagy vastagabb.

A csütörtök óta belédkövült salakanyag miatt mutat többet a mérleg.


Nagyon sok folyadék (víz, üres tea) és sok rost (zab, nyers zöldség, gyümölcs), semmi koplalókúra, aztán majd kipucolódik belőled. Értelmes, folyton tartható, kiegyensúlyozott diéta kell, ami mellett nem alakul ki farkaséhség.


3-4 nap alatt fizikai képtelenség 4 kilót felszedni, se zsírból, se izomból nem lehet. Ne parázz.

2011. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!