Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéshez milyen tornát...

Biciklizéshez milyen tornát csináljak még, ami a hasamra jó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de a bicikli nagyon "lábra való". 45 percet tekerek ( addig jól leizzadok) és akkor még mellé kéne valamit, mert a hasam meg lóg.
2011. aug. 17. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
a lábra valót úgy kell érteni hogy esetleg fejlődni fog az izom a lábadon(a leizzadás tök 8, a pulzus a lényeg, lehetsz zsírégető,izomépítő pulzus tartományban anélkül hogy izzadnál) Ha az érdekel hogy mik növelik a hasizmaid: pl: hasprés, lábemelés, térdemelés,
2011. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De attól még hogy hasizmaid nőni fognak nem biztos hogy lefog jönni onnan a zsír, lehet hogy csak még inkább kitolja a zsírrétegeket és így kicsit nagyobbnak tűnik majd a hasad. Tehát nem tudsz célzottan fogyni.
2011. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenhol zsiros vagyok, de rá szeretnék segiteni. A hasamon nagyon nagy a zsírréteg. Tudom, h helyi fogás nincs. Nem erösiteni akarok, hanem zsírt égetni.
2011. aug. 17. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyors tempójú gyaloglást javaslom. Min. félóra, nade aztán tényleg gyors tempóban! Dombra is fel akár! Ez a mozgás esik a zsírégető tartományba. Vagy a lassú kocogás, nem a sebesség a lényeg, hanem a huzamosság.
2011. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!