Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Szörnyen kövér vagyok, és a dietetikus adott tápanyag táblázatot meg minden. Taposógépezek, szaunázok biciklizek. Hogyan fogyhatok le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:12
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
0%
a dietetikus nem adott táplálkozási tanácsokat? ezt kötve hiszem...
2011. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt irta h ADOTT!


Ha adott akkor kövesd azt, igyál sok folyadékot és mozogj. Amúgy hány cm és hány kg vagy?

2011. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A leges leges legfontosabb hogy NE ess kétségbe. Én is hasonló cipőben járok plusz még, az hogy nem eszem sem zöldséget sem gyümölcsöt, tudom, hogy ez rossz, de nem tudom rávenni magam, hogy megegyem. Én azt csinálom hogy naponta csak 3 félét eszem csokit, chipszet egyáltalán nem. És sokat próbálok inni, tiszta vizet. Mondjuk péntek óta csinálom és 2 kilót fogytam tegnapig. Mozgásra én is taposógépet fogok használni ha végre lesz időm rá. Sok sikert! Ja és ha majd beindul a fogyás az az elején látványos lesz, sokat fogsz fogyni, aztán megáll és egy ideig marad ugyanazon a ponton na én ilyenkor szoktam feladni, de nem szabad mert ez elvileg természetes és ha marad a mozgás meg az étrend akkor folytatódni fog a fogyás. Hajrá!
2011. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

180cm 95kg.

és adott a nő, de annyit mondott hogy 1200 kcal-ig bármit ehetek.már 2 hete csinálom, és 2 kg ment le aztán meg jött újra föl...

2011. júl. 13. 13:28
 5/12 bix ***** válasza:
írd le kérlek a tegnapi kajádat és hogy mit és mennyit mozogtál? amíg nem tudjuk hogy mit rontasz el addig nem fogunk tudni nagyon tanácsot se adni...
2011. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
drága ,ha te visszahíztál 2 kg-ot ,akkor ahhoz 3-4000 kalóriákat ettél meg ,nem 1200-at
2011. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én leginkább a türelemre intenélek. Nem pár hét alatt híztál meg, így ne is várd hogy hamar lefogysz, ha csak nem koplalsz, de annak semmi értelme.

Én így csinálom: Márciusban kezdtem el, és a kalóriaszámolással kezdtem. Ez nagyon jó volt arra, hogy átlássam mennyi rejtett cukor és szénhidrát van a termékekben. Kb 1 hónapig írtam mindent amit megettem. Ez elég volt arra hogy átlássam mivel viszem be a többlet kalóriákat.

Ezután beállítottam egy olyan "életmódot" amit úgy érzem hogy tudok követni akár életem végéig.

Nem haladok őrületes tempóban, eddig 11 kiló ment le, ez havi 2-3 kiló.

Viszont sokkal jobban érzem magam. Nem koplalok, odafogyelek hogy mikor és mit eszem.

Minden kerül az asztalra, csak egy kicsit másképp. Persze vannak bűnözések is, pl a nagyi sütijét nem utasítom vissza. Ilyenkor figyelek a mértékre, és utána kompenzálok egy kis mozgással, vagy a vacsit már nagyon könnyűre veszem.

Kitartást kívánok neked, mert menni fog, csak el kell határoznod magad.

Nekem sokat segített a kezdetekben hogy sikertörténeteket olvastam, vannak jó ki motiváló blogok is, és a hoxán sok napló is van.

2011. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

reggeli:2 sajtos abonet maci sajt 1 pohár tej

tízórai:2 barack

ebéd:milánói,frankfurti leves

uzsi:zabpehely+ tej

vacsi:gyümölcs saláta

2011. júl. 13. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én is 1200 kcal-ás étrendes tanácsot kaptam endokrinolóustól, és diatetikustól is. Ne ess kétségbe, elég nehezen indul be. én 163cm magas vagyok és 90 kg voltam 3 hónapja. Most vagyok 80 kg, tehát ez egy elég lassú dolog. De ha lassú, az azt jelenti, hogy tartós is lesz, csak ne add fel. Én egy nap tudok 1,5-2 kgot fogyni, hízni. Ez függ, hogy mikor szoktad mérni magad, voltál -e már WC-n, mit ettél már aznap, mennyi folyadékot ittál. Fontos a rendszeres mozgás. Heti2-3x intenzív 1 órás kardióedzés, pl a futás, de jó a taposás is, lényeg, hogy izzadj meg nagyon a végére. Én emellé minden nap hasazok fél órát. Az a jó ebben a diétában, hogy ehetsz csokit is, sütit is, ha belematekozod az 1200-ba. Vezetsz naplót arról, mit eszel? Mert nagyon sok rejtett kalóriát vihetsz be, pl egy gyümölcs, vagy gyümilé, kóla formájában, meg az "egy keksz nem számít" filozófiával. Szóval mindent írj le minden nap egy cetlire, ami lemegy a torkodon, legyen az egy cukorka, egy kávé, egy korty (1dl=55kcal!) tej, netán kakaó. Nekem egy hónap múlva kezdett elindulni a fogyás, így ne keseredj el, kitartást!
2011. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Az elejétől kezd el olvasni ezt a blogot.

Kalóriaszámolással fogyott le, részletesen leír mindent, isteni süti receptek vannak fent.

Én sokat tanultam tőle.

2011. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!