Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki vett már részt fogyaszt...

Valaki vett már részt fogyasztó masszázsban? Mik a tapasztalatok? Tényleg olyan hatásos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen nagyon... és ha valakit gyerekkorától masszíroznak, akkor sosem lesz kövér... De ezt csak egy nagyon titkos társsaság tudja, szóval ne kürtöld szét!!! Nem hiszem el, hogy vannak emberek akik komolyan úgy gondolják, hogy ha gyömöszkölik rajtuk a zsírt, akkor az majd füstté válik.
2010. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem kellene leszólni, mert én úgy hallottam (és sajnos magam még nem tapasztaltam meg), hogy centikkel lehet karcsúbb az ember. Nem párolog el a zsír, de feszesebbé teszi a bőrt és felfrissíti.
2010. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mozogni is kell mellette és én napi 2 órát biciklizek meg nagyon sok vizet kell inni. Most hallottam hogy 10 alkalom után 1 nőnek 11 cm-re lett kisebb a csípője. És ha akkor hülyeség lenne nem alkalmaznák és nem vennék igénybe olyan sokan.

Amúgy meg tapasztalatokat várok nem leugatásokat...

Aki meg normálisan válaszolt annak köszike :)

2010. ápr. 27. 20:38
 4/9 A kérdező kommentje:

11 cm-rel*

Ja és nem olyan mint több fogyókúra hogy visszahízod...a 10 alkalom után elég 3-4 hetente 1-szer visszamenni 1 alkalomra szóval elég tartós is szerintem.

2010. ápr. 27. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
én éppén ma halottam, hogy egyik csaj most volt eloszor és már eszrevette.
2010. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt mondták hogy van hogy 3-5 cm is lemegy 1 alkalommal de előfordulhat 1-2x hogy szinte semmi. De szerintem megéri.

Írjatok még tapasztalatokat légyszi :)

Az eddigieket köszi.

2010. ápr. 27. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
megsúgom a titkot---ha napi 2 órát bringázol intenzíven, akkor semmi szükséged fogyókúrára, csodamasszázsra és csodaszerekre
2010. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A feszesség az csak a kencéktől van amitket belemaszíroznak... nem marad örökké úgy... max két napig! Amúgy otthon is tudod magad maszírozni: nyirokcsomóknál kell és ilyen kencékkel, meg olajokkal és akor beindítja a vérkeringést(elviszi a salakanyagot) plusz hideg meleg zuhany, de nem lesz centikben mérhető!!!! inkább tornázzatok és kevesebb kalóriabevitel, az is minőségi: rostok, zöldségek, gyümölcsök... Ki kell takarítani a beleket és méregteleniteni...
2010. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

14:32

Mint leírtam napi 2 órát biciklizek vagy amikor időm nem engedi csak minden másnap és ez mégsem elég ahhoz hogy fogyjak.

2010. máj. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!