Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mellből szeretnék fogyni, de...

Mellből szeretnék fogyni, de hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

azért szeretnék onnan (is főleg) fogyni, mert egyszer amikor hirtelen hízni kezdtem, az egyik kétszer jobban hízott, mint a másik... (magyarul kb 2x akkora) el tudjátok képzelni mennyi bajjal jár stb :(


beteg nem vagyok, orvos is megmondta, hogy csak jobban hízott az!


miket csinálhatnék?


2011. aug. 19. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar: mellplasztika
2011. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha adsz rá :)
2011. aug. 19. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meg nincs rá pénzed akkor el kell tudnod fogadnod magadat olyannak amilyen vagy.

Képzeld! Nekem meg a "belem" nőtt nagyra! Mivel az anyagi helyzetem nem engedi, hogy személyi edzőt foglalkoztassak, vagy kondi terembe járjak, sőt a méreg drága fogyasztó tablettákat sem tudom megvenni és ráadásul lusta is vagyok fogyózni; így ezzel a tudattal fogom már leélni az életemet. És jól érzem magam a bőrömbe így is.

2011. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igyekszem, de rengeteg gondom van belőle, gondolok itt strandra stb. de most igyekszem életmódot váltani és sportolni, hátha lemegy :)

köszi!

2011. aug. 19. 17:27
 5/9 anonim válasza:

az a gáz,hogy velem is pont ez van.:/

azt mondják,ha kicsit fogyózol,akkor abból is lemegy.:)

2011. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

komolyan? nem vagyok egyedül? :O :) picit megnyugodtam :)

igen most radikális fogyiba kell kezdenem, sok a felesleg :S

írsz nekem privátot? nem akarok tolakodni, de végre találtam sorstársat :) :/

2011. aug. 19. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 17:25! Nem tudom, te hogy tudnád elfogadni azt, hogy az egyik melled 2x nagyobb a másiknál!?

Kedves kérdező drukkolok neked, hogy minden a régi legyen! sok sikert hozzá!

2011. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, ha sikerül írok ide mindenképpen :)

köszi a biztatást, kicsivel máris jobb :)

2011. aug. 19. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:

nem kell radikális fogyiba kezdened! ne ess át a ló túloldalára, mert ha mindent megvonsz magadtól, hamar nagyon éhes leszel és a duplája jöhet vissza :S

ésszel kell csinálni, utánaolvasgatni (nem feminán v. nők lapján, hanem tudományosabb oldalakon), fokozatosan, mert ha gyorsan csinálod, akkor lógni fog a bőröd, stb...

2011. aug. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!