Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra kollégiumban?

Fogyókúra kollégiumban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok menzás, tehát magamnak veszem az ételt, de mozgásra egyáltalán nincs sem időm, sem lehetőségem. Milyen módszerrel, mennyi idő alatt sikerülhet leadnom 10-15 kilót?
2011. nov. 1. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annak idején a kollégium volt maga a fogyókúra. A kaja kritikán alluli volt úgyhogy nem nagyon jártam inkább el. Inkább vettem egy csomó gyümölcsöt, zödséget, na meg a szendvicsek.
2011. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Mozgásra egyáltalán nincs időm... na, ne röhögtess, szánalmas kifogás.


Én volt, h este 10-kor mentem futni, mert addigra jutottam csak odáig.

2011. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen? én meg este 10-kor állok a házifeladatomnak meg a tanulásnak tekintve hogy átlagban 5-6kor végzek az iskolában.
2011. nov. 1. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is koleszban fogytam. Nagyrészt kiiktattam a kenyeret, tésztát, édességet, krumplit. Rizst néha fogyasztottam, mert nagyon szeretem, mondjuk hetente egyszer megengedtem magamnak.


A mozgást úgy oldottam meg, hogy elmentem reggel kocogni egy kicsit, gyalog mentem suliba, vagy felkeltem fél órával korábban és azt a 30 percet tornára szántam. Nem volt egy őrült gyors fogyás, 5-6 hónap alatt ment le a 10 kiló, de hatásos volt.

2011. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinálsz 6 és 10 között? Pihenésnek pont jó egy óra sport vagy torna. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Ennél már csak rosszabb lesz, ha felnősz.

Ne kifogásokat keress, hanem megoldást.

Reggel egy szendvics, tízóraira még egy, fizess be menzára, a másodikat edd meg délben, a levest vidd haza vacsorára. Gondolom, egy mikró csak akad a kollégiumban. De alapvetően a mozgáson múlik.

2011. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Menza... tehát középiskolai kolesz, főzni nem tudsz, konyha nyista, max mosogató. Ettől kezdve esélytelen a dolog, mert max műkaján élhetsz.

Rendes konyha + főzni tudás = normális kaja >> ~ + vékony pénztérca = fogyás

2011. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5-6-kor végzel, drága szívem? sajnállak... mi lesz később, ha egyetemre mész, és reggeltől este 8-10-ig kell bent lenned folyamatosan?

sorry az offért

2011. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mondok jobbat: egyetem 6ig, utána diákmunka + hétvégén is, és egy zh-ra nem 2 óra a felkészülés...
2011. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Ugyanez van nálam is, egyszerűen koliban lehetetlen.

Suliban vagyok kb 5-ig minden nap. Alapból koliban 4-6-ig tanulószoba.ami kötelező! Fél 8 után nem mehetek ki sehova. Reggel fél 6-fél 7 előtt nem nyitják ki a kaput..minden be van riasztózva.

Mozgást sehogy nem tudom megoldani, maximum abban a kicsi szobában, ha a lakótársakat éppen nem zavarja.

A kajáról ne is beszéljünk. Csak reggelizni tudok, mert a kajálda ahova menni kell 3/4 óra gyalog oda is, vissza is. Ebédre nem érek oda az "ebédszünet" alatt meg se járom az utat. Vacsora a tanulás miatt kiesik, ha kész akarok lenni a 22 órai villanyoltásig.

Havi kb 20000 ft-ot fizetünk ezért, hogy be vagyok konkrétan börtönözve. Mivel kajálni nem tudok menni, magamnak kell vennem mindent abból a kevés pénzből amit édesanyám még tud adni.

Fogyni nem tudok, mivel ha nem akarok éhesen tanulni, akkor kénytelen vagyok a legolcsóbb kenyeret + stb-t venni stb, hogy jóllakjak kevésből.

2011. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Naa azért ne essünk túlzásokba. Reggel fel kell kelni, suli előtt ki lehet menni futni. Tiniként amúgy is minden nap kéne egy órát mozogni.

Én anno így oldottam meg, nem volt vele semmi gond. Tanulószobánk nem volt, de cserébe este 7-9 között végeztem a suliban. Aztán tanultam egy kicsit, reggel meg felkeltem korán és elmentem futni. Mindent lehet, csak akarni kell.

Ha jól tanultok, a tanulószoba alól is kaphattok felmentést.

2011. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!