Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ameddig nem lépem át a kcal...

Ameddig nem lépem át a kcal szükségletem addig bármit ehetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 16:12
 1/6 bix ***** válasza:
technikailag igen.
2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bix papa a hipergyors válaszod. ^^ :PPP
2011. aug. 22. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoralilag ez így igaz, de pár dologra nem árt ügyelni... Kedvenc példám, ha mondjuk a kcal-igényed fogyó alatt 1300 kcal, akkor ha minden étkezéskor megeszel egy Snickers-t, fogyni fogsz...Viszont, ha ezt a "diétát" sokáig tartod, vitaminhiányod lesz, meg a fehérjebeviteled is szinte 0, szóval ez így marha nagy hülyeség lenne... Ezért kéne változatosan étkezni...
2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogyás szempontjából mindegy, egészség szempontjából nem.

Döntsd el, melyik a fontosabb (szerintem az utóbbi).

2011. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy ahogy utolsó mondja. Fogyni fogsz tőle, de sz4rul fogsz kinézni. A fehérje és a vitaminok fontosak diéta alatt ezért kell minél többet enni belőlük. Ahhoz pedig, hogy formás legyen a tested izom kell, ami fehérje hiányában nem fog maradni rajtad a diéta végére.
2011. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajat tapasztalatom szerint ezzel az a baj hogy ha akarmit eszek adott kalorian belul ( es persze fokent szenhidrattal teli dolgokat) akkor allandoan ehes vagyok mig ha tobbnyire feherjet viszek be akkor tele vagyok egesz nap. mint pl ma rengeteg feherjet ettem es 300 kaloriaval alatta vagyok a minimum kaloriabevitelemnek es egyaltalan nem vagyok ehes. tegnap ilyenkor mar kapartam a falat az ehsegtol pedig akkor megvolt a kaloriabevitelem csak hat sok gyors felszivodasu szenhidratbol.
2011. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!