Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kiszámolom a napi kalória...

Ha kiszámolom a napi kalória szükségletem és annál kevesebbet eszek, akkor fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Hogy kell kiszámolni?
2011. okt. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól számolod ki akkor az testsúly csökkenéshez vezet mindenképp, de zsírból fogyni nem feltétlen fogsz és pontosan kiszámolni sem igazán lehet csak naggyából ,többfée képletet találsz rá a neten. Ha fogyni akarsz legelőször is megfelelően kell tájékozódni, nézegesd a többi kérdést itt az oldalon olvass cikkeket stb.


Illetve BB.Tv Episode #11. keress rá, bár lehet nem mindenki méltó a megvilágosodásra :D

az alap dolgok benne vannak, az első 6 percben még egy tesépitövel van interjú de lehet tekerni ha megfogod a csúszkát csak a legelején kell megvárni 1kis reklámot.

2011. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első: miaz hogy nemfog fogyni zsirból ha kevesebbet eszik mint szokott és mozog? szerinted: azzal fog a kedves kérdező fogyni hogy ül a gép előtt és olvas cikkeket fogyókúrával kapcsolatba...ezt irtad le. :|
2011. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudod kiszámolni. A fontot állítsd át kg-ra, és heti fél kg fogyással számolj.

A válasz a kérdésedre: igen, fogyni fogsz, de ehhez nézni kell a kalóriát a kalkulátor szerint, és azt is, hogy az a kalóriamennyiség mennyi szénhidrátból, fehérjéből és zsírból áll. Ezt is megmondja a kalkulátor.

2011. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


mozgásról itt szó sincs. ha nem mozog , meg szarul kajál ,mert nem tájékozódott és nem tudja mit hogy kell naggyából akkor hiába van egy pontatlan kalória számítása aminél mondjuk 500 vagy 1000 kalóriával kevesebbet eszik marhára nem fog zsírból fogyni.Legalábbis nem feltétlen fog.Az viszont előfordulhat hogy leépíti az izomzatát, az immunrendszerét, víztelenedik a szervezete stb és igy csökken a súlya.

Ezt a legutóbbi mondatot nem akartam leirni mert a hozzáértők akik szerint a testünk csak egy kalória-zsák amiböl többet kell kivenni mint amenyit beleteszünk le fognak minősíteni, amin mondjuk nemtudom mi a fenéért parázok :D


Iránymutatónak meg érdekesség képpen lehet számolni kalóriát de nem az alapján kell fogyókúrázni.

2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ellentartok, felpontoztalak úgyhogy ne parázz! :)
2011. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!