Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan es mennyit egyek, ha...

Hogyan es mennyit egyek, ha fogyni szeretnek, de nem koplalassal, hanyszor mennyit es mikor mit kell egyek?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok,fogyni szeretnek,de en inkabb a sportban es a mozgasban hiszek(en nem birom a koplalast)de azert valami dietasabb etrend is kellene,csak nem tudom hogyan erdemes nekikezdeni.
2009. ápr. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

fehérjét emeld, a szénhidrátot csökkentsd.

Napi 5X egyél keveset.

Sok-sok folyadék.

2009. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél cukros cuccot, fehér lisztet, szóval semmi olyat ami sokat dob a vércukron. Hagyd el a cukros gyümiket (szőlő, banán és társai) .

Szénhidrát bevitelt picit csökkentsd, emeld a fehérjét és napi óvatos 60-90 perc mozgásba vágj bele (gyors séta, szobabicikli, ilyesmi).

Ne egyél egyszerre sokat, ne koplalj, inkább osztd el többfelé az egy napra szánt kajcsit.

Ne igyál üdítőt, csak vizet, ne kapj be fölösleges kalóriákat ("egy marék mandula nem hízlal" és ehhez hasonlók").

Kezdetnek sztem ennyi elég :)

2009. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

osztom a véleményeket

én "csak" annyit tettem, hogy elhagytam minden cukros üdítőt, gyorséttermi kaját, édességet(1 héten 1x volt!!), és hát 3 hét alatt ezzel 4kg-ot fogytam!!!

és nem éheztem, más kaját ettem, pl. túrós csuszát, palacsintát...azt még hozzá kell tenni, hogy nincs olyan sok feleslegem, és mégis ettől hogy megindult a dolog...persze az elején nehéz volt, de egy idő után megszokod

és kell a mozgás!! én táncoltam és most tollasozom:D

úgyhogy kitartás, van remény :D

2009. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

hasznos es jo valaszokat adtatok,de erdekelne az is,hogy mikor mit egyek.

pl:reggel:........

tizorai:(az szendvics szokott lenni,mive suliba harok)

eded:.........

vacsi:

2009. ápr. 17. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!