Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tesco-s...

Mi a véleményetek a tesco-s tk kenyérről? Megéri megvenni? Nem valami kamu?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 09:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
amit utolsónak linkeltem az jó?
2011. aug. 24. 10:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy valami tk. lisztTEL van, vagy lisztBŐL. Ami -ből, az tömör, nehéz a méretéhez képest. Ami -tel, az tul.képpen fehérliszt egy kevés tk-vel.
2011. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A linkelt kenyérrel kapcsolatban:

Akármilyen kenyér, nem lehet mértéktelenül zabálni. Reggelire egy normális szeletet viszont bármilyen kenyérből meg lehet enni, az nem rontja el a fogyókúrádat.

Nézd meg az összetételét, el fogod tudni dönteni, jó-e. Ha 2-nél több olyan dolog van benne, amiről fogalmad sincs, micsoda, inkább ne edd meg.

2011. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én személy szerin ceres toast graham, tönköly vagy barnakenyeret szoktam venni mert elég egy hétre magamnak és nem tudok mindennap rohangálni kenyéréért (meg amúgy is szüleim fehéret esznek mert ők nem szeretik, és megvenni mindennap fél kilosat hát húzós lenne) és szerintem nagyon finom, még az 5 napos is puha marad, 50kcal 1 szelet szóval egy szendvcsi 150kcal (2szelet kenyér, csirkesonkával, sovány sajttal és zöldséggel) szerintem ez jó

de lehet aldiban kapni ilyen 10 szeletest na az tényleg rozskenyér, 3. napra már nagyon savanykás íze van

2011. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!