Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » V an i tt valaki akinek...

V an i tt valaki akinek sikerült csak diétával lefogynia? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Jártam régebben is meg most nyár előtt is konditerembe diéta mellett, de több okból kifolyólag most erre kb. 2 hónapig nem lesz lehetőségem. Arra lennék kíváncsi, hogy ha most ebben a 2 hónapban csak diétázok, akkor mennyire lehet sikeres a fogyókúrám?


20/L 163cm/57kg


2011. aug. 25. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindenkinek csak diétával sikerült fogynia. az edzés azt befolyásolja, hogy közben milyen mértékben vesztesz, vagyis épp nem vesztesz izomtömeget.
2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem:) És így, hogy most nem mozgok mennyi kalóriabevitelt ajánlanál 1 nap?
2011. aug. 25. 16:27
 3/13 anonim ***** válasza:

én hadd ne ajánlgassak, ugyanis ez egyrészt összetett dolog, másrészt a fene tudja hiteles vagyok-e. lehet nem is értek hozzá. tehát azért csak úgy ne higyj el mindent, amit írok/írnak.

ezt viszont megnézhetnéd: [link]


és akkor máris nem az én hitelességemről, hozzáértésemről van szó, nyugodtan alapozhatsz erre, a többit ha érdekel leírhatom.

2011. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor kb. 1400 kalóriát kell ennem ahhoz, hogy fogyjak...Természetesen érdekelnének még a tanácsaid:)
2011. aug. 25. 17:59
 5/13 A kérdező kommentje:
most viszont valamit variáltam ott a súlyoknál, hogy hetente mennyit....és most az egész elég érdekes lett...:D
2011. aug. 25. 18:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Most ha heti 1 kilót szeretnék fogyni, akkor 576 kalóriát ehetek egy nap...hát azért az nagyon kevés...valami itt nem oké...főleg h alatt is írja, hogy napi 1200 alá nem szabad menni...heti -1 kilóra állítottam be...
2011. aug. 25. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:
DE azt is ítja hogy heti 0.5kgnál több kitűzése nem javasolt
2011. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egészségét és fizikai kondícióját jobban szolgálja, ha – heti kb. fél kilogramm fogyás eléréséhez – energia bevitelét csak napi 250 kalóriával csökkenti, a fennmaradó 250 kalóriát pedig rendszeres testmozgással váltja ki!

és sztem nem is kéne fogynod

2011. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy kellene...kb 50kilóra...van felesleg rajtam mindenhol...:S
2011. aug. 25. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:

az az 1400 körüli jobban hangzik.

a további tanácsom pedig: ezek csak körülbelüli értékek! az étkezésbeállítás következő lépése a kontroll, azaz nézed, hogy napi 1400kcal bevitellel hogyan változik a testsúlyod. következő héten állítasz rajta, hogy ez a 0,5-1kg fogyás legyen. tehát csökkentesz vagy növelsz rajta.

2011. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!