Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki csak...

Van itt olyan, aki csak teljes kiőrlésű kenyeret fogyasztott, és sikerült lefogynia?

Figyelt kérdés

Ezt nem úgy értem, hogy minden étkezéskor ezt ette, csupán azt, hogy lecserélte a sima kenyeret teljes kiőrlésűre.


17 éves srác vagyok 84 kilóval, nem túl sok, de nem is kevés, kicsit fogyni szeretnék. Nyáron fogytam egy keveset, mivel kajakoztam, meg bringáztam, nem szeretnék nagyon-nagyon hízni.


Persze minden marad úgy, ahogy volt: pörkölt, krumpli :-D Csak a sima kenyér helyett TK kenyeret eszem.


2011. szept. 25. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Mivel mindennek alapja a kalóriatartalom, ezért a terved nem kecsegtet túl sok sikerrel: a fehérkenyér és a tk kenyér közötti kalóriakülönbség elhanyagolható.

A különbség köztük a rosttartalom és a minőség, de simán attól, hogy fehér kenyér helyett teljes kiőrlésűt eszel, nem fogsz lefogyni.

2011. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, legfeljebb szebbet fogsz szarni, és egészségesebb lesz az emésztőrendszered. De ez attól is függ, hogy miket eszel még mellé.
2011. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor hasznos ha csak reggelire eszed. de csak ettol nem fogsz sokat fogyni hiszen kaloriatartalma kb ugyanannyi csak elettanilag jobb, nem viszi fel hirtelen a vercukrot.
2011. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nem attol fogsz lefogyni.

Reggelire 1 szelet tk kenyér +1 szelet csirke/pulyka szeletelt felvágott , 1-2 tojás szigoruan csak a fehérje /vehetsz tojás fehérje rudat is / ha nagyon szar neked ugy kis majonéz.

uzsonnára is pakolhatod ezt.

Ebédre rizs meg mondjuk csirkemell párolva, mellé kis ubi sali , persze öntet nélkül, sok zöldség.

e mellett mivel sok fehérjét viszel be sokat mozogni , uszni , futni , kondizni vagy csak sétálni napi 1 orát. + a folyadék bevitel 2-3 liter naponta.

Meglátod 3 honap mulva sokkal kiegyensúlyozottabb leszel. Persze ehhez kell 1 kis pénz is kell :S egészségesen étkezni/élni pénzbe kerül...

2011. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tojásfehérje rúd???? O_o

WoW... HOL LEHET OLYAT VENNI? Még életembe nem hallottam róla.

2011. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

:)

[link]


tessék

A Body Tojás eltarhatósága 30 nap hűtőben, íze tökéletes főt tojásfehérje íz- kiszerelése 150g (5 tojásból) és 250g (9 tojásból),de kapható a hagyományos (Body Tojás fizáj nélküli) félkilós főtt tojásfejérje rúd is - én ez utóbbit preferálom. Az árak: 150g 160,- , 250g: 230,- körül. Érdeklődni a 30 914 8989-es számon lehet arról, hogy pl. hol lehet kapni!

2011. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!