Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vacsorára? Ti mit...

Mit egyek vacsorára? Ti mit vacsiztok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Roston csirkemell, almás csemegeubi salátával(alma,ubi,10%tejföl,natúrjoghurt,light majonéz). Talán mellé még párolt répa és párolt brokkoli. Desszertnek sovány túró fahéjjal. Meg még nem tudom ,de össze kell hoznom 400kcalt,mert a mai étkezésem borzalmas volt :/
2011. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Attól függ eddig mit ettél és mennyit, mert kb. a felét kellene enni,de ne pacalpörköltet... hanem este párolt zöldséget egy kis csirkemellel, natúr joghurt stb.Az a lényeg hogy 6 után ne egyél semmit és a vacsora szinte csak fehérjéből álljon meg párolt zöldségből, mert a nyers salátát, zöldséget már este nehezen tudod megemészteni és nem tudsz pihenni úgy.
2011. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A felét? Ha valaki eddig evett egy egész pizzát akkor most egyen egy fél pizzát? -.-"


Este 6után nem evés meg hülyeség!

2011. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
zsíros kenyeret lila hagymával,desszertnek meg somlói:))
2011. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy vajas zsömlét 3 sz. párizsival és egy sz. sajttal.
2011. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ma zsírszegény túrót vacsiztam, tettem bele natúr joghurtot és fahéjt.Utána ettem egy paradicsomot.

Adok még ötleteket vacsorához:csirke-vagy pulykamell vagy hal zöldséggel, tojás(főtt)+zöldség.Lehet enni egy kevés mozzarella sajtot is.Én úgy szoktam, hogy párolok cukkinit, és a mozzarellára ráteszem, a tetejére pedig paradicsomot teszek(nagyon finom).Ehetsz még natúr joghurtot vagy kefirt gyümölccsel, nekem például málnával a kedvencem.A túrót pedig többféleképpen is eheted.Rakhatsz bele gyümölcsöt, de akár körözöttnek is elkészítheted.

2011. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez a hat után nem evés akkor kimondottan rossz, ha mondjuk gép előtt dolgozol (vizsgaidőszak, videóvágás, grafikai programok estébé) vagy egyébként is éjfél körül fekszel le.
2011. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

túrót vagy önmagában, vagy zöldséggel/gyümölccsek+fahéj

joghurtot/kefírt szintén zöldséggel avgy gyümölccsel

főtt tojást zöldségekkel

grillen/párolva/roston halat vagy húst+zöldség vagy savanyú/csalamádé/koviubi

simán zöldségeket

reszelt káposztát répával ha nem vagyok annyira éhes

mozzarella light golyókat salátátval/paradicsomsalátával)káposztasalátátval

töltött cukkini/paradicsomo/paprikát/tököt/hagymát:

-túróval (2ek joghruttal kikeverve)+fűszerek, majd rá 1-2 szelet sováyn sajt és paradicsom, hagymakarika

-darálthússal töltve(darálthús+1tojás+fűszerek összedolgozva) majd rá 1-2 sz sováyn sajt, és paradicsom, hagymakarika rajta

zöldségekkel töltve(gomba, karfiol, brokkoli, kalifornia paprika) majd rá paradicsom, hagymakarika+1-2 sz sováyn sajt

gyümölcssaláta-banánt, szőlőt ilyenkor már nem szoktam ált: málna/szeder+alma+szilva+barack+dinnye majd rá egy pohár joghurt

pár szelet pufirizs sajttal, sonkával és zöldségek

sós lében tonhalkonzervet magában megeszem

zöldségturmix, zöldségpüréket, főzelékeket, leveseket-joghurt habarás, paradicsomleves fűszeresen, zöldséglevesek sok zöldséggel ha van főtt hús is megy bele, krémleves diétásan, 1-2 mozzarella golyóval nagyon finom

főzelékek főtt tojással, csirke/hal/sováyn sertés, marahhússal

2011. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!