Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2tál üres tészta nagyon hízlal?

2tál üres tészta nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy igazából semmi sem hízlal ha mértékkel eszünk belőle, de ha köret nélkül eszem, akkor jó nem? Nincs itthon kaja, csak fél12 körül lesz, és fogyózom, de mindjárt éhen veszek.. kivárjam a fél12-t, vagy belefér még köret nélkül? normális válaszokat várok:) L/17
2011. aug. 26. 08:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

semmitől sem hízol és semmitől sem fogysz ha a kcal keretein belül vagy és amúgy normális étrended van és normálisan sportolsz

én ha éhes lennék tuti ennék egy tányérral, nem éheznék ebédig, jó mondjuk én ha nem eszek 3-4 órátnkétn elájulok, mert leesik a vércukorom de nem is lenne kérdés hogy egyek e

amúgy meg minidg tarst otthon ilyen esetre vésztartaléknak abonetett, sós lében tonhalat, csalamádét, zabpelyhet korpás kekszet-ilyenkor eszek jól jönnek, de nincs ebben semmi hogy nincs otthon étel, nálunk is majdnem üres a hűtő, hiába hó vége van...

2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hááát jobban hizlal mint egy tál;)
2011. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem feltétlen.

aktívabb időszakomban, kb mindegy lenne, hogy 1 vagy 2 tál tésztát eszem, egy étkezésből kétszeres adag még nem okozna elég energiatöbbletet nálam.

meg másnál sem feltétlen, tehát 2 tányér nem feltétlen hízlal jobban mint egy.

2011. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!