Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahúzódhat még a bőr a...

Visszahúzódhat még a bőr a hasamról teljesen?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben idén, 21 éves kormoran teljesen lefogyok normális súlyra, akkor visszahúzódhat-e a hasamról a bőr teljesen vagy egy picit lógni fog? Jelenleg 88 kiló vagyok és 176 cm.
2011. aug. 26. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt , és mennyit szeretnél fogyni?
2011. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eszel ahogy kell, és mozogsz is mellé, akkor természetesen nem fog lógni a bőröd.
2011. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy heti 1kg maximum. Eddig már 9 kilótól megszabadultam kb 3 hónap alatt, heti 3-4-5 futással, de persze volt néhány(2-3) hét, amikor nem futottam.


Ez a módszer jó?

A rendes evés alatt mit lehet érteni?

Ha többször eszek kevesebbet az hasznos?


Légszi bővebben fejtsétek ki és köszi nagyon nagyon!

2011. aug. 26. 23:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah igen, még annyi, hogy még egy kilenc kilót szeretnék leadni, és ezt is az említett módszeremmel!
2011. aug. 26. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

A normális evés alatt azt értem, hogy ne egyél zsíros kajákat, ne tömd meg a tányérod se, cukros üdítőket hagyd el, édességeket meg egyéb lisztes, szénhidrátos dolgokat is (de ha néha becsúszik esetleg 1 süti vagy bármi attól azért ne legyen lelkiismeret furdalásod!:)).

Sok gyümölcs, zöldség, rizs (zöldséges rizs), csirkemell, víz..hirtelen ennyi jutott eszembe.

Plusz még nem is olyan rész olvastam, hogy a szervezetnek szüksége van arra hogy 2 óránként együnk, különben már elkezd "éhezni", bár ezeket te nem tapasztalod meg nem annyira hú de súlyosak :) Szóval ha pár óránként eszel egy pár darab kekszet, egy gyümölcsöt, egy szendvicset, ebédre főtt kaját, az még mindig egészségesebb mint a napi 3×i étkezés.

Remélem segíthettem. Sok sikert!

2011. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!