Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tettek a hoolywood-i...

Mit tettek a hoolywood-i sztárok azért hogy belefogyjanak a 25-ös nadrágba? Egész nap nem ettek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Van kb nyolc személyi edzőjük és dietetikusuk, meg egy rakás nanny, aki helyettük is vigyáz a gyerekre, amíg a testükkel foglalkoznak.
2009. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A plasztikai sebészekről és a tiltott szerekről nem is beszélve...
2009. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%

én is 25-ös nadrágot hordok...nem olyan nagy csoda az:D

szerintem ez nagyrészt genetika, de amit teszek érte, az annyi, hogy csak akkor eszem, ha tényleg éhes vagyok, egyáltalán nem eszem édességet és sokat táncolok

2009. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sem olyan nagy szám a 25-ös.
2009. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...annak, aki ilyen alkat, ilyet hord, nyilván nem nagy szám, aki viszont 29 -ről próbálja ide tornászni magát, főleg szülés után, annak nagy szám. A kérdés szerintem nem az volt, hogy kinek van gyárilag vékony alkata, amire módfelett büszke. Bocs:)
2009. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ti most milyen számozásról beszéltek? Én 42-es nacit hordok, amikar vékony voltam 38-as volt a jó:) Nagyon messze van a 25-től!

Hát..., ha egy számozásról beszélünk, akkor én sosem akarok ilyet. Szerintem is alkat, vagy drog kérdése ez a méret!

2009. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én vagyok az aki szerint nem nagy szám, 44ről tornásztam le magam, szóval tudom miről beszélek
2009. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!