Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt egészségesen...

1 hét alatt egészségesen mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha 80 kg, 165 cm, 20 éves, lányhoz nézzük.
2011. aug. 29. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0,5-1 kg. Esetleg az elején lehet kicsit gyorsabb.
2011. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már rosszul indul.Inkább azt kellene latba vetni,hogy mi mindent kellene megtenni azért,hogy a fogyás elinduljon.A kaja a legfontosabb,kb a siker 2/3-a itt dől el.Nem koplalni,hanem ésszel diétázni.A maradék 1/3 a rendszeres testmozgás,ésszel ezt is.80kg már kényelmetlen,de nem vészes,ledolgozható.

Nem vagyok semmilyen szaki,csak a véleményemet írtam le.

2011. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagy súlyból könnyebb fogyni akár 2-3kg is
2011. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval be kell, hogy induljon. :) És ha beindult, és odafigyelek mindenre, 20 kg mennyi idő alatt mehet le kb.?
2011. aug. 29. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt biztos lemehet, ha vasszigorral és akarattal haladsz a célod felé.
2011. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

90 napos diéta! Próbáld ki! Nekem ez bejött!

(Most fogják ide írkálni, h az s***r, egészségtelen, stb. Sokan nem értenek vele egyet, de én a saját bőrömön tapasztalom a hatást, és így nem foglalkozok olyanok véleményével, akiknek sosem volt súlyfeleslege vagy épp még egy diétát sem tudtak becsülettel végigcsinálni)

Olvass utána neten, ha megtetszik vágj bele! és persze mozgás! Mert az nagyon fontos. Futás, bicajozás..

2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az időt..Kezdj el tudatosan diétázni és rendszeresen edzeni,ahogy azt már írtam.Kell idő,hogy a szervezeted átálljon,de ez viszonylag hamar végbemegy-kb egy hónap alatt a szervezeted megszokja az edzést is,utána valamivel könnyebb dolgod lesz.Minden héten mérd meg a testsúlyod,ha kell,vezess mindenről naplót.Egy hónap után már növelheted az edzések intenzitását.Edzés alatt nem csak futást értek.Legyen súlyzós edzés is,esetleg eljárhatsz úszni,ha van hozzá bátorságod és tudsz úszni.:)
2011. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Minek egy 90 napos diéta,ha utána megint visszatérsz a régi étkezési szokásaidhoz?

Táplálkozz tudatosan és nem kell mindenféle 90napos diétákat csinálni,a testmozgás meg alap,főleg ha túlsúlyos az illető.

2011. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy 25 kilót kellene fogynod! Anyu barátnője 1 éve alatt fogyott 40-45 kilót. Bár ő napi egyszer evett minimálisat, koplalt, a bőre teljesen megereszkedett:/
2011. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy használ a 90napos, de én inkább annak a híve vagyok, hogy saját étrendet alakítsak ki. Focizni járok sokat, végülis futok közben, de a tornázást is elkezdem. (Úszni nem szeretek :) ) Tulajdonképpen nem időre akarok fogyni, (bár dec-ig, szülinapomig jó lenne leadni jópár kilót), de ha 1 hét alatt x kg-t fogyok, tudok számolgatni. (legalábbis ezt gondoltam) 20 kg minusszal tökéletesen elégedett lennék.
2011. aug. 29. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!