Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az nem baj ha töménytelen...

Az nem baj ha töménytelen mennyiségű zöldséget eszem? C

Figyelt kérdés
Vacsira mindig megeszek kb 1 kiló jégsalátát, meg ilyenek... Ez nem terheli le a gyomrom vagy valami? Vagy annak nagy része víz? (Kalóriába belefér)
2011. szept. 1. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a fogyókúra lényege a mérsékletesség. Azért nem kellene töménytelen memnyiséget megenned a jégsalátából sem, mert akkor ugyanúgy kitágul a gyomrod a nagy mennyiségtől és utána majd falási rohamok lesznek.
2011. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez a gyomorkitágulásosdi hülyeség,nem tgul ott ki semmi. Ennyi erővel vizet sem ekkele sokat inni mert attól is kitágul ...
2011. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jégsalátában szinte semmi kalória nincs, asszem egy bögrényi 8 kalória :)
2011. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ezt elég régóta csinálom, de nincs falásroham:D Most akkor hol az igazság? Meg szerintem ha jégsalátát eszem, sokat, nem tágul annyira ki, meg zölségeket, mert azok nagy része víz, tehát más mintha pl kenyérből enném...vagy nem? Valami okos segitsen.
2011. szept. 1. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:

A zöldségek nagy része víz? ez így, általánosítva, egyáltalán nem igaz :)


És az 1kiló 1kiló, akármit eszel.. az elég soknak tűnik. Miér eszel egyszerre ennyit? Nem hiszem, hogy szükséged lenne rá.

2011. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Vajon az az okos válaszadó szerinted, aki azt fogja mondani, hogy nyugodtan egyél csak kilószámra jégsalátát nem lesz semmi baj? Egy ilyen válasz kielégítene?
2011. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert szeretem nagyon :D És kalóriában absz nem sok... És mivel mikor megrágom tökre összemegy, meg minden(:D) így nekem nem tűnik olyan soknak..Most akkor ezt haggyamabba?
2011. szept. 1. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
És vajon nem falásroham-e az, ha valaki képes megenni egy kiló salátát? Ha utánaolvasol egy kicsit, akkor látni fogod, hogy egy öklömnyi ételt ajánlanak elfogyasztani egyszerre.
2011. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Ne hallgass senki "okosra", a zöldség egészséges és nem hízlal, edd nyugodtan. Miért kell mindenki kajájába beledumálni, nem értem. Nem csak az az egyedüli üdvözítő módszer, amit ti csináltok.
2011. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak itt szoktak olyanok irkálni, akikről ugy veszem le elég sokat tudnak ilyen dolgokrol... Nem kell támadni..
2011. szept. 1. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!