Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai étkezésem belefért a...

A mai étkezésem belefért a fogyôkùràba? Kb hány kcal? (fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Reggeli:2 tk kis szelet kenyér,2szelet sonka,3kisméretű paradicsom

tìzòrai:2 korpovit lekesz,1/2 liter meggyes joghurtital

ebéd:(sulis kaja)4 kanàl leves,kis adag nudli egy teáskanàlnyi cukorral

Ebéd utàn:1 banàn,1 müzlis zàlnyi tej vegYes gabonapehellyel

vacsora:1 tál tejbedara,5dkg pulyka hùs 2 répàval,1/4 liter barackos johhurtital

Egyébként 167 cm vagyok és 63 kg


2011. szept. 1. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz mellette simán, ha meg nem akkor attól függ milyen az anyagcseréd..
2011. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A reggeli totál rendben van, bár én kihasználnám az alkalmat, hogy ilyenkor egyek többet, mert ezt napközben lemozgom.még a tízórai is jó,igaz, én ebédig soha nem vagyok éhes, ha igen, akkor is csak egy gyümölcsöt eszem. A sulis ebéddel nem lehet mit csinálni, abból egyél annyit, amennyi jólesik, de akkor már inkább a levesből, ne az édességből. Innentől viszont nem értem, miért estefelé eszel sokat? Ebéd utánra is egyél gyümölcsöt, de ne banánt, az hizlal a legjobban! Ha vacsoráig megéhezel, és nem tudsz lemondani arról, hogy megtöltsd valamivel a hasad, először kortyolj vizet, aztán ugyancsak gyümölcs, de ha még mindig nem elég, utána jöhet a joghurt vagy a puffasztott rizs. A legfontosabb viszont, hogy vacsorára ne egyél sokat! Én legalábbis hideget szoktam, mint reggelire; tk kenyér, sonka, zöldség. Ezek mellett mozogj sokat! A lényeg, hogy akár ducin, akár vékonyan, csak érezd jól magad! Ha pedig többet akarsz enni, mint amennyit javasoltam, csak tedd, mindannyian mások vagyunk, lehet, hogy te már ezzel is fogyni fogsz. Remélem segítettem, sok sikert a továbbiakhoz!
2011. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
banan is belefer neha ha szereted de inkabb a vacsit hagyd ki :) 6utan ne nagyon egyel... en nem tudom naa te hogyvagy vele de a vacsit tenyleg jo mellozni :) es 164-5 lehetek es 51 kg! de mozogj, szaladj.. :) vagy valami :) es az meg rasegit, de szerintem ehetsz rendesen levest ebedre... talan jobban jarsz :) gabonapehely is szenhidrat en reggelire tennem az ilyesmit :)
2011. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, lehet nyomni a smile-ket, de kihagyni a vacsorát a legnagyobb baromság, éhezők szokták így csinálni (mivel nincsen választásuk) és ajánlani ezt az idiótaságot úgy vélem felér a mai eretnek egyházak "hittérítésével". alaptalan és káros.

Neked is javaslom, hogy gondold át újra az étrendedet, és bár a saját életed a Te döntésed, de másokat ne biztass direkt egészségtelen táplálkozásra, még ha ezzel csak segíteni szeretnél is!

Köszönöm, Aczél.

2011. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom te hogy vagy vele Aczel, lehet eszel 6utan en nem szoktam ..es orvosom is ajanlotta mert h gyenge a majam es jobb ha pihentetem es nem dolgozik.

Amugy meg 6utan csk hizol, ha csak nem mozogsz este 11ig.. en mozgok de ugysem eszem. Mindenki ugy csinalja ahogy akarja nekem bejott a 6utan nem eves.

2011. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. egy betegség az személyre szabott, ezt nem tudhattam.

2. ezt leszámítva senkinek sem jött be. a szervezetnek fehéjeszükséglete van este is, éjjel regenerációs, felépítő folyamatok zajlanak, és ehhez kellenek este is tápanyagok. hízás meg nem este történik, raktárakat egész nap töltheti és merítheti a szervezet. általános energiamérlegtől függ.


este minimum fehérje kell, ha valaki beteg, éhező, nincs szája ezek a szükségen nem változtatnak, sajnos a körülmények gyakran nehezítik az életet.

2011. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!