Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai étkezésem súlytartás...

Mai étkezésem súlytartás szempontjából?

Figyelt kérdés

nem az érdekel, hogy most fúj ez meg fújaz milyen egészségtelen, hanem hogy sok vagy kevés esetleg pont jó?

Reggeli: zabkása 30 gramm zabpehelyből 1 dl 2,8-as tejből, egy alma. 2 dl tej.egy fürt szőlő.

Ebéd: egy nagy tányér töltött paprika, két gombóccal. 2 nagy szelet túrós rácsos süti.

Uzsonna: még 3 szelet túrós rácsos süti :$ (nagyon finom volt nem tudtam ellen állni)

Vacsora: egy gombóc karamell fagyi, egy tükörtojás, 25 gramm teljes kiőrlésű kenyérrel, egy paradicsom, saláta. még egy szelet süti :S

Még este lecsúszott egy alma 2 db korpovit kekszel.


2011. okt. 8. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

bakker


mégis honnan tudjam. egy 40kilós kislány vagy vagy egy 140 kilós gorilla? Szerinted ugyanaz kell mindnekinek a súlytartáshoz kortól, nemtől, fizikumtól függetlenül?


tudod azért szokták irkálni hogy egészséges e mert legalább ugyanannyira függ az étel minőségétől a súlytartás mint a mennyiségétől!

másik apróság meg hogy a súly nem minden ugyanazzal a súllyal lehet szépnek és arányosnak meg pocakosnak is lenni!


Szerintem te egy gyerek vagy akinek nemnagyon kéne még ilyenekkel foglalkozni.Ha később elkezdessz hízni vagy fogyni csak észre veszed tán.

2011. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne, b+...oszt' számoljá' !


[link]

kcal.hu

2011. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
idióták, anorexiás vagyok és itt már k*rvára nem az számít hogy mennyi c vitamin volt a kajálásomban, hanem hogy ne dögöljek meg.... szval igen, kövezzetek meg mert jobban érdekel, hogy vezethet-e ez így súlygyarapodáshoz, mint h hány gramm fehérje volt...
2011. okt. 9. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha anorexiás vagy, nem súlyt tartanod, hanem HÍZNOD kell!
2011. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok ,

eleve nem emlitetted hogy anorexiás vagy sőt! a "nem birtam ellenálni" -ból egyértelmüen arra lehet következtetni hogy téged az elhízás fenyeget és emiatt aggódsz. Tudom hogy az anorexia pont erről az alaptalan aggódásról szól de ha egyszer nem írtad le hogy az vagy akkor mégis mit vársz.

Egyébként úgy gondolom hogy ez az étrend azért jobb annál minthogy éhen halj bár nyilvánvalóan kevés. de hogy mennyire kevés azt nem lehet megmondani testsúly és magasság nélkül akár fel birod ezt fogni akár nem! És teljes mértékben a jelenlegi állapotodtól függ hogy vezethet e súlygyarapodáshoz! (aminek a célnak kéne lenni)


Azt már nem is tudom megpróbáljam e megértetni veled, hogy az hogy "vezethet e súlygyarapodáshoz" meg az hogy "hány gramm fehérje van benne" azaz a minőség, ku.vára ÖSSZEFÜGG !

Ha megeszik valaki 16kiló szart attól még éhen hal, még egy kiló normális kaja kedvező irányba terelheti az illető testsúlyát.


Most hogy tudom az okát a kérdésednek, jobban tudok válaszolni is.De ahelyett hogy okoskodnék a táplálék minőségéről, amit úgysem fogsz megérteni, inkább leírnám hogy egy egészséges és férmi szemmel is vonzó nő testzsír százaléka 22% körül van!

2011. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!