Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha itthon ebédelek azt, amit...

Ha itthon ebédelek azt, amit anya főz, de csak 4-5 óra körül, néha utána érek haza, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogyan alakítsam az étrendem, hogy jó legyen? Reggelizni is itthon szoktam, fél 6-kor.

Köszi:)


2011. szept. 2. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A legokosabb az volna, ha minden nap vinnél magaddal az előző napi ebédből egy adagot. 10 körül megeszed a joghurtot (hűtés nélkül egy napon belül a világon semmi baja nem lesz, pláne két-három óra alatt), 1 körül meg az ebédet. Aztán amikor hazaérsz, egy könnyű uzsonna (és elcsomagolod a másnapi ebédet, nehogy elfogyjon este :D), vacsira meg minimális vagy semmi. Én most rákaptam a mazsolára, ebből egy fél marék egész jól csillapítja az éhséget, ráadásul elvileg lúgos, azaz segít, hogy a fogyókúra miatt ne marja szét a gyomrod éjszaka a gyomorsav. De persze bármi hasonló kis étel megfelel vacsira :)
2011. szept. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

fél 6kor reggelizel

10 óra felé eszel gyümölcsöt

1-fél 2 felé egy szendvics, vagy rozskifli kefírrel

3 óra felé ha éhes vagy megitn egy gyümölcs

amikor hazaértél eszel egy normál adagot amit anyukád főzött

ha 7-8 felé megéheznél eszel túrót zöldségekkel, tojást, joghurtot, almát ha olyan volt az ebéd hogy pl párolt hús zöldségekkel akkor eszel belőle ami maradt maradék

ennyi nem kell ezt túlspirázni, enni kell, tanuláshoz energia kell

2011. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!