Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy lefogyjon az...

Mit tegyek, hogy lefogyjon az edesanyam?

Figyelt kérdés

115kilo es 175cm....nem azt akarom, hogy annyi legyen, mint amennyinek kell lennie vkinek ilyen magassaghoz, mert mar nem 20-30eves...csak szeretnem ha pl 90en vhany kilo legyen.

Egyszeruen nulla a mozgasa..ulo munkat vegez...es nagyon nem jol etkezik...szinte egesz nap semmit, ha haza jon delutan meg felfal mindent....dupla adag...mindegy mibol...gyorsan eszik..alig ragja meg... Egyszeruen rossz nezni, de szo szerint. Rafogja a munahelyere, hogy nincs ideje enni. Mondom akkor vmi kekszet vsipegessen el...azt meg hogy nem eszik ugy, mert ott fogdozza a papirokat kozbe... Mit lehet tenni ilyenkor? Hogy lehetne ravenni, hogy tegyen vmit a sulya ellen? Szerintem ennyi feleslegbol az a 15-20kilo hamar lemenne, nem??


2011. szept. 4. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne egyen sok szénhidrátot, ezt kellene vhogy először beiktatni. Kenyér tiltólistán! édességek mind!
2011. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Mi a pics@ért kellene a kenyeret tiltólistára tenni???

Lehet enni csak mértékkel! Olyan okosságokat tudnak itt egyesek mondani...

Napi 1-2-3toast kenyér simán mehet.

2011. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha benne nincs meg a szándék, semmit sem tehetsz.
2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Fehérkenyeret minenképp ki kell hagyni, mig le akar fogyni bameg MÁSODIK!!!
2011. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért is? A fehérkenyérben is éppen annyi a kalória mint a teljeskiőrlésűben! Csak a teljeskiőrlésű élettanilag jobb.

Két szelet toast kenyér 40g ebben 90kcal van ami nem sok,megpakolod egy kis csirkemellsonkával kb 120kcal. Na most kb egy doboz natúr joghurt is ennyi.

Azért a kenyér sokkal finomabb mint azaz ízetlen joghurt.Legalábbis szerintem.


Meg amúgyis,nem topmodell alkatra akar lefogyni a kérdező anyukája,hanem nagy súlyfeleslegből leadni egy kicsit,ebbe meg pláne belefér a kenyér!

2011. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Márcsak annyi is segítene ha napközben enne valami lighosabb kaját,reggelizni mindenképpen kellene hogy beinduljon az anyagcsere. Így este nem lenne kiéhezve és nem falna fel mindent ami az útjába kerül.
2011. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy egészséges vacsival: pl. sali, csirkehusi és teljes kiőrlésű kenyér. Beszélj vele, mond neki, hogy nagyon aggódsz érte, hiszen a túlsúlynak nagyon komoly következményei lehetnek. Csomagolj neki kekszet, akkor is, ha kifogással áll elő és mond, hogy nehogy hazahozza, mond hogy "Anyu, szeretném, ha elvinnéd, mert ez fontos neked is és nekem is." Szerintem hangsúlyozd, hogy mennyire fontos számodra és hogy mennyire aggódsz. ;)
2011. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 escrogar ***** válasza:
nem önmagában a szénhidrátokat kell csökkenteni, hanem általánosságban a napi bevitelt. mostanság ugyanolyan hadjárat megy a szénhidrát ellen, mint a 80-as és 90-es években a zsír ellen, csak az emberek ostobák, és alapvető dietetikai dolgokat nem értenek.
2011. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem. Az én anyum is ülőmunkát végez mint sok ismerősöm anyuja is, de mindegyikük visz kaját a munkahelyre! Anyának fél órás ebédszünete van asszem.


Meg gondolom nem egész nap csak papírokat fogdoz, van hogy gépen szerkeszt vmit/olvas nem? Na akkor tudna csipegetni.

2011. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

csak a felnőtten múlik. vicces is lenne, kölkök beleszólhatnának a "nagyok" dolgába. sajnos ez van.


fehér kenyeret meg tényleg el lehet hagyni, csak hogy a vitához is hozzáírjak. kur.vára nem kell finomított lisztet enni. fogyástól teljesen függetlenül. viszont finom.

2011. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!