Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondják sokan itt is,...

Azt mondják sokan itt is, hogy főleg a kaja számít és nem a sport, akkor ez milyen?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 2éve fogytam 7kg-t, de azóta nőttem kb 10-12cm-t és ennyit vissza is híztam, de izomban is. 172cm vagyok most, és emellé 63kg. Eddig tartottam a súlyom, de most szeretnék leadni (nagy a testzsírom). Súlyzózom is, lehet, hogy hájasan és izmosan gyorsabban égetném le, de nekem először az a fontos hogy lemenjen a háj. Kb. 3-4hónapom van rá, hogy olyan 6-7kg-t min. fogyjak. 2éve könnyebb volt, voltak partnerek akikkel jártam focizni meg ilyeneket, de azóta nincs, akkor futni is jártam, ezt most tervezem újra beiktatni. Így néz ki a kajám:

Hétköznap

_________

tízórai: 2barna kifli, vékonyan megkenve vajjal/sajtal, sonka, valami zöldség - legtöbbször paprika.

ebéd: mindig valamilyen hús, nagyon ritkán disznó, az esetek 95%-ban csirke, mell vagy comb.

uzsonna: hasonló mint a tízóraim, csak esetleg más zöldséget eszem hozzá itthon, és van hogy 1kiflit eszem csak 2 helyett.

vacsora: valami könnyű, mindig más. néha vacsorára is sonka :D

1hete eszem újra így kb, és fokozatosan hagyom el az édességet. Reggelizni nem szoktam, mert 7kor kelek 8ra bent vagyok suliban és az első óra után szoktam enni.

Míg az időjárás engedi fogok járni futni, kb. 30percet tudok (nincs pálya és a város szélén futok egy bicikliúton, majd ha úgy fogom bírni a futást mint régen, akkor majd megmérem kb-ra és majd visszafordulok valami helyen, hogy többet fussak). Focizni szoktam mellé, de csak lightosan a haverokkal, meg biciklizni. Suliba kb 15perc az út kényelmes tempóban gyalog és oda minden nap gyalog járok.

Egyébként ez a kaja így rendben van?

Köszi a válaszokat 16/F


2011. szept. 6. 23:00
1 2
 11/13 bix ***** válasza:
100%

172 centihez ennyi kiló még egy nőnek is azt mondanám hogy ideális.... te tudod. ígyis úgyis kell diétázni de így kétszer. teljesen mindegy hogy most adod le a zsírt vagy tavasszal, csak így fölöslegesen pazarlod kb az időd.


kajádtól függ milyen összetételed lesz. ha nincs elég fehérje simán lehet 4 kiló zsír 1 kiló izom is

2011. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
akik azt írták, hogy a sport fontosabb, mint az evés, étrend, gondolkodjanak már el! bármit "sportolnak" az éhhaláltól a szétzsírosodásig bármi történhet velük, csak attól függően mit esznek. sport elveszi az étvágyat hagyjuk már.. akkor egy olimpikon vagy harcművész, mindegy edz keményen, nem tud enni, és a végén eltűnik *pákk* ?
2011. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

most őszintén hova akarsz fogyni?

ez még egy lánynak is ideális súly, nem hogy egy fiúnak

amúgy annyit szerintem kéne változtatnod, hogy suliban iktass be valami gyümölcsöt is

meg ebédhez egyél zöldséget, rizst, krumplit, főzelékeket, csirke az jó, de változatosan kéne enned, most fejlődsz minden vitaminra szükséged van szóval olyanok hogy levesek, meg ilyen mártások, halak, tojás, minden kell

uzsonnára inkább egyél gyümölcsöt és joghurtot

vacsorára meg mehet a szendvics, vagy ha maradt az ebédről főtt étel akkor azt, meg vacsorához vagy tízóraihoz igyál tejet is

vacsira ehetsz túrót is gyümölccsel, de ha nem szeretd így akkor körzöttnek megcsinálva kiflibe töltve rá még sonka, és zöldségek, szóval hogy valami tejterméket is egyél

na meg egy kis gyümölcs:)

2011. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!