Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám véknyítani a...

Hogyan tudnám véknyítani a combomat kb 5centit kellene és mennyi idő allatt sikerülhet, milyen gyakorlatokkal? Csak tornával gépek nélkül

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A méretet csak akkor csökkentsd, ha zsír (háj) van a combodon. A zsírt diétával tudod csökkenteni a teljes szervezetedben, kizárólag a combon nem lehet. A diétát hasznos mozgással (biciklizés, intenzív gyaloglás, úszás, stb.) kiegészíteni.
2011. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 greeen ***** válasza:
100%
testalkatod milyen?milyen magas vagy?hány kiló?hány éves?ha hízol hova rakódik le a felesleg leginkább?milyen a napi kajálásod ?mit hányszor mennyit...ezek a minimum infók előtte!
2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Véknyítani nehéz,azt fogyással lehet,tornával meg feszesíteni.Rubint Rékának kitűnő gyakorlatai vannak erre!:)
2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a futás+diéta vált be!
2011. szept. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
160cm,58-59kg,30éves vagyok,általában a hasamra rakódik le minden!naponta 3-4 szer eszek:reggeli rozskenyérből melegszendvics,ebéd leves és nem zsíros étel uzsi gyümölcs vacsorázni nem nagyon szoktam!csak vizet és lighaz a baj a tornától vastagodik a combom(Rubint Réka)
2011. szept. 7. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is közel 30éves és 160cm vagyok,csak én 50kg.Nekem meg minden a fenekemre és csípőre rakódik le.Hasamra nehezen hízom.Na ez genetika:) Te hasról fogsz utoljára fogyni ls meg popsiról:) Csak kitartónak kell lenni!!
2011. szept. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!