Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni? Tablettáva...

Hogy tudnék fogyni? Tablettával? Vagy természetesen?

Figyelt kérdés

19éves vagyok,164cm és 64kg vagyok!nem érzem jól magam a bőrömben :/ Zöldségeket,csirkemelleket eszek!?Tornázok is napi 1órát!Valaki seítsen!!?


L.


2011. szept. 7. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

kép?

napi étrended?

2011. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semiképp nem tablettával. én 68 kilóról fogytam le 47-re az évek alatt,sporttal és kicsit kevesebb kajával.

a lényeg hogy mozogj sokat és ne csak időszakosan hanem állandóan. ami meg a kaját illeti mindenből kevesebbet egyél, próbálj meg nem nassolni, vagy ha nassolsz akkor az férjen bele a napi kalóriaigényedbe.

nekem az sokat segített hogy vacsorára már sosem eszek kenyeret (régen volt hogy 3 szelet fehérkenyeret bevágtam, kolbásszal) és köretként inkább zöldséget salátákat eszek mintsem krumplit és rizst. egyél napi 5x keveset és vacsira már ne edd tele magad. ha naponta sportolsz 1 órát az jó. esetleg válthatsz valami intenzívebb dologra, mondjuk aerobik vagy hetente elmehetsz párszor spinningre.

2011. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha a 47 kilós 150-155 centinél magasabb, akkor baromi gyorsan keressen orvost. Vagy beteg vagy anorexiás (és nem "kicsit" evett kevesebbet).
2011. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a tablettákat, már jó úton vagy. Torna helyett én inkább valami más mozgást végeznék (intenzív gyaloglás, biciklizés, úszás, tánc, ellipszis tréner). Ami meg az étkezést illeti, remélem, nem mindig csirkemellet eszel zöldséggel. Legyen színes az étrended, persze van, amiből többet kell enni, van, amiből keveset.
2011. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
de hát most az anorexia a divat!!!!!
2011. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kedves kérdező én liszt érzékeny vagyok mióta át álltam a diétára éhen vagyok halva a gyógyszertárban kértem bogyót ami étvágy csökkentő, de hozzá teszem hogy jól ismernek, miután kiraktak vagy 7 féle fogyó kúrás tablettát,megkérdezték ,hogy miért akarok fogyókúrázni mondtam ,hogy nem a súlyommal van a gond az étvágyammal, akkor mondták ,hogy majd az idővel rá áll a szervezetem,de az mondjuk azóta sem állt rá és akkor mondták ,hogy a világ átverése az összes fogyókúrás tabletta , fogyózni diétával,fejben fogsz tudni, akarat erő kell hozzá! további jó fogyást kívánok!
2011. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lisztérzékeny miért éhezik? Vannak gluténmentes termékek. Igaz, drágábbak, de mivel nincs választás, máson kell megspórolni a kenyér, tészta stb. árát.
2011. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát azért anorexiás nem akarok lenni!Csak pár kg-tól megszabadulni!
2011. szept. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!