Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, hogy hányas...

Honnan tudhatnám, hogy hányas ruhaméretet kellene hordanom akkor, ha sovány lennék?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy fogytam június óta 9 kilót, és a régi ruháim már nagyok rám, de még folytatom a fogyást, kb. ugyanennyi ideig, ugyanennyi kilót szeretnék fogyni.

És szerintetek valahonnan tudhatnám, hogy soványan kb. hányas ruha kellene? Vagy az lehet, hogy amit most veszek pl. felsőt, az soványan sem fog rajtam lógni?

(mert a nadrágot tuti kifogyom, de talán a felsőt nem)


Na mindegy. Lehet, h ez hülye kérdés volt, de nem tudom mit tegyek, mert ha új ruhákra költök csomó pénzt, és utána még azokat is kihízom pár hónap alatt az eléggé pazarlás, meg nem tehetem meg.


Valami tipp esetleg azoktól, akik fogytak sokat?

Hogy oldottátok meg az átmeneti időszakot?


2011. szept. 10. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas, hány kiló vagy és hány szeretnél lenni?
2011. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
átmeneti időszakra turis ruha, vagy kínai, ami olcsó, abból is csak 1-2 darab (nadrág) vagy régebbi nadrágok övvel, bevarrod a derekát, stb.
2011. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

176 vagyok, jelenleg 77 kiló (86-ról indultam) és kb. 65-66 szeretnék lenni.

De ebből nem tudom, h tudnám kiszámítani, h milyen lenne a derék/csípőméretem.

2011. szept. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!