Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg túlsúlyos lennék?...

Szöszi1994 kérdése:

Tényleg túlsúlyos lennék? Mennyinek kellene akkor lennem?

Figyelt kérdés
az eggyik oldalon azt olvastam hogy aki 173 cm magas és 63 kg az már tulsúlyos! Hogy tudok könnyen lefogyni? Tényleg használ a fólia a futáshoz? akkor tényleg jobban ég a zsír?
2009. ápr. 22. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

21,05 a BMI-d, ez ideális :)


"Kedves Hölgyem!


Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

"

www.hazipatika.hu

2009. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én alacsonyabb vagyok és 63 kg, és nem vagyok se kövér, se túlsúlyos se semmi, és nekem pl azt írta több ilyen oldal, hogy ez pont jó, és te még magasabb is vagy szóval nem kéne bedőlni ilyen internetes hülyeségekenk :S
2009. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagy túlsúlyos. a fóliában futás rendkívül kényelmetlen,mert csorog alatta-alóla az izzadság,inkább otthoni kardiózáshoz javasolnám. nem a zsír ég jobban,bár a testhő megnövekedésével talán gyorsul a zsírbomlás,inkább a vizet nyomja ki,ettől látványos az eredmény és szebb a bőr is utána.
2009. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!