Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom normálisan beállítan...

Nem tudom normálisan beállítani a napi kalória adagjaimat! Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Kalóriaszámolással fogyózok. 1200-1300kcalt szoktam tervezni hogy eszek egy nap. De nem tudom normálisan elosztani. Reggelre elég keveset eszek,igaz jól vagyok lakva de kcalban kevés. Ebédig kb 200 max 300kcalt szoktam megenni,azért mert próbálom minél jobban kispórolni a kalóriákat hogy délutánra több jusson,és beleférjen valami kis "extra"is. Az ebédem általában 350-450kcal körül mozog. Uzsi max 150kcal. ekkor szoktam átlagban olyan 800-900kcal körül járni. Viszont vacsira már nem merek megenni 400kalóriát. Így van hogy egy nap csak 1050-1100kcal jön össze.

Napközbe nem merek többet enni,mert attól félek hogy jajj mit hoz még az este,és kellenek a fel nem használt kalóriák...


Ti hogyan szoktátok beosztani? És ilyenkor mit és mennyit esztek? Az baj ha a vacsira ennék meg 400kalóriát?

Tudom hogy reggel kellene a legtöbbet enni,de nem megy, rosszul érezném magam ha már a reggelim 500-600kcalnál járna.


2011. szept. 13. 10:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet enni 6 után,sőt kell. Általában 8-9körül szoktam vacsizni,csirkemellet párolt zöldségekkel,vagy túrót általában. Van hogy ch-t is eszek vacsira ha nagyon kívánom(saját készítésű mini hot dog,gyros pita,diétás lekváros kenyér)mindegy csak férjen bele a napi kalórialimitembe.
2011. szept. 14. 08:53
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2011. szept. 14. 08:54
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon koszi a valaszt :) Lehetne meg egy kerdesem?


Reggelire altalaba mit szoktal enni?


Elore is koszi ha valaszolsz!

2011. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

10g zabkorpa vagy zabpehely,kásának vízzel főzve,fahéjjal + 2szelet toast kenyér az egyik 10g diétás lekvárral megkenve a másikon egy szelet csirkemellsonka hagymával,petrezselyemmel vagy valamilyen zöldséggel.


De van mikor csak a kását kívánom akkor csak azt eszek de nagyobb mennyiségben kb 30-40g.

Legfőképpen ezeket szoktam.

2011. szept. 14. 17:52
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom szepen,hogy valaszoltal pedig en csak offoltam. Tenyleg sokat segitettel:)
2011. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen! :)
2011. szept. 14. 20:30
 27/28 anonim válasza:
Szia! Először is gratulálok a fogyásodhoz :) tényleg tiszteletre méltó amit véghezvittél. ne foglalkozz az irigyekkel. Másodszor pedig a segítségedet szeretném kérni: esetleg tudnánk privátba beszélni? Előre is köszönöm!
2012. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Combichrist válasza:

Sziasztok! Nem tudom van-e itt még valaki, de segítséget szeretnék kérni. 1300 kalóriás étrendre lenne szükségem és nem találok minta étrendet. Nektek hogy néznek ki a mindennapi étkezéseitek? Fehérjeport isztok?

Köszönöm!!!

2015. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!