Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok meg, hogy ne...

Hogyan állnátok meg, hogy ne kóstolgassatik csipegessetek bele az elkészült ételekbe? Étteremben dolgotom 10 kg jött fel így rám.

Figyelt kérdés
Hiába tornázok, egy darabig bírom tűrtőztetni magam, de megérzem, hogy kész a hasáb vagy a krokett arra járok bele eszek, süti véget is.. Oedig itthon sosem csinàlok ilyet, ott meg fel sem tűnik már sokszor.
2011. szept. 14. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Jujj de rossz lehet. Én az itthoni családi menükkel vagyok így amit anyám készít. Mert ugye magamnak külön főzök. Én is sokszor csipegetek,sőt... :/

Hát akkor egy étteremben mekkora kísértés lehet..pfff.

Esetleg próbálj fogatmosni,utánna hátha nem kívánnád annyira mert tudod hogy fogmosás után úgy is vacak íze lenne akármit eszel.

2011. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

micsoda forma vagy! belekajálsz a vendégek kosztjába?:..ejnye:D

egyébként akaraterő kérdése!

ha nem vagy egy gyenge ember, akkor megállod. ha nem, akkor marad a fölösleg!rajtad áll!

2011. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Először is bocsánat az elütésekért, nyelvileg sem volt túl helyes a kérdésem. Nem a vendégek ételèbe eszek bele :-D menüs étkeztetés de van pizza minden. Mondjuk 6 után nem eszek, de ha sok a munka nem eszek egész nap szinte, csak egy kis csipegetès és este ott eszik előtted a pizzát gyroszt rántotthúst gesztenyepürét nem bírim megállni én sem!! Ingyen is van ... Azthittem erősebb vagyok.
2011. szept. 14. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ingyen van miért ne? :Dörülj neki hogy korlátlanul ehetsz míg Afrikában éheznek ne aggódj a kilók miatt másokon is van :D szóval nyugi inkább örülj hogy ilyen előnyös helyzetbe vagy
2011. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Gondolj arra, hogy nem becsületes dolog megenni mások kajáját.:D
2011. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyél napközben többet.
2011. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem becsületes dolog megenni mások kajáját" :D lol! de az, erősebb kutya dug, és meg is eszi :DDD


nah, én nekem pl. önuralmam van. az egy dolog, hogy nem érdemes az élet rá, hogy használjam, de ha éppen valamire figyelek, nem történnek ilyen "véletlenek" hogy upsz egy falat féldisznó hihi, lecsúszott.. :)

mert.. nos, ha ennyire lennék képes, már a férgek rágnának tisztára..

2011. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megállni, de meg lehet. Bár én nem dolgozok ilyen helyen, de van itthon süti, megálltam, hogy csak egy falatot ettem belőle (azt is csak kíváncsiságból mert még nem ettem ilyet) meg van több tábla csoki is de felőlem már lehet nem érdekel, pedig imádom, de ha enni akarok belőle mindig arra gondolok, milyen jó alakom lesz nem sokára ha nem eszem meg:)
2011. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jött ,be hogy sürün mosok fogat ,és ha pl.:menta ízű fokrém után tudc enni akkor hajrá.
2011. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ha igazán éhes vagyok simán tudok enni menta ízű fogkrém után is. Meg csípős paprika után is.
2011. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!