Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fogyókúr...

Mit gondoltok erről a fogyókúráról? Holnap kezdem el SOS-ben. Használni fog vajon?

Figyelt kérdés

[link]


158 cm vagyok, 26 éves és lány. A "versenysúlyom" 55 kg volt, a legkövérebb 63 kilósan voltam, most meg? 1 hónap alatt 4 kiló jött rám, pedig olyan büszke voltam a nehezen megszerzett 58 kilómra, mivel egy ideje 60-on stagnáltam végig. Erre most meg mire észreveszem, már 62 !!!! kiló vagyok. Mindjárt ott van az a 63, ne adj' Isten még több!!!! Meg vagyok rémülve. Ma zuhanyzás közben néztem magam, mert rájöttem, hogy valami nem stimmel. Nehezebbnek éreztem magam, nehezebben futok, láttam, hogy több a hurka, ezért gyorsan megmértem magam, hát itt van ez a (számomra) mangalica súly mindjárt, a 63! Akár már holnap is annyi leszek, úgy jönnek rám a kilók, mintha rám öntenék.

Úgyhogy holnaptól sos-ben el kell kezdenem ezt a diétát. Szerintetek valós lehet ez az ígért hatás? Ha 10 kg-t nem is fogynék vele, de újra 55 kilós szeretnék lenni, és végre egyszer már tartósan.


2011. szept. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég volt a főcímet olvasni.10 nap alatt 13 kiló..EZ akkora kamu..De ha mégis leadnád akkor a következő 20 napban 18 kilót vissza is raksz magadra.

Fel kéne már fogni mindenkinek,hogy a tartós,eredményes fogyáshoz IDŐ kell.Nem megy 10 nap alatt le.

Ha koplalsz csak rosszul leszel,és ha újra elkezdesz enni a szervezeted rögtön tárolni fog..dupla hízás lesz az eredménye..

< 32 kilótól szabadultam meg,tudom miről beszélek)

2011. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hogyan szabadultál meg attól a 32 kilótól? Nekem tényleg jó lenne ez a -10 kg, de bármi áron.
2011. szept. 17. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztosan fogysz vele, ha nem is 10 kilót. Mondjuk 4-et. Utána viszont garantáltan 6 kilót vissza. Akarod?
2011. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Hozzá kell tennem,hogy alapjáratban lusta ember vagyok,és fogalmam sincs a kalóriaszámolásról.

160cm magas és 92 kiló voltam amikor eldöntöttem hogy elég volt.Kezdtem azzal,hogy naponta nem egyszer hanem naponta ötször ettem keveset.Mivel fogalmam sincs mikor mit kell enni így többnyire a következőképpen ettem/eszek.

reggeli: általában zabpehely vagy 2 tojásrántotta kenyér nélkül

tízórai: 1 joghurt vagy valami gyümölcs

ebéd: az mindig változó.Amit éppen főzők a családnak.Ha nokedli van csirkepörkölttel akkor az az ebéd.Ha hamburger akkor az.

uzsonna: joghurt, vagy saláta vagy gyümölcs

vacsora: hal vagy uborka+paradicsom saláta,vagy ez ami ebédre maradt.

A lényeg az hogy csakis BÖGRE adagot eszem.Vagyis van egy 2.5 decis bögrém,és ez a mérce.Ami ebbe a bögrébe belefér annyi az adagom.Ebédre ha spagetti van akkor bögrébe rakom az adagomat,és utána egy kistányérra teszem.A kistányéron olyan hatása van mintha egy csomó lenne rajta,mert tele van a tányér.

Nem volt könnyű,mert a kezdésnél 2 hétig állandóan éhes voltam,Ilyenkor paradicsomot,uborkát,paprikát bármikor ehet az ember.

Nem ettem kenyeret. Cukrot sem ettem,csak ha olyan étel volt(mákos guba)

Nem vontam meg magamtól a csokit vagy fagyit sem..Ha nagyon kívántam akkor ettem egy kis kocka csokit vagy 1 gombóc fagyit..De jó ha hetente egyszer ettem,mert igazából nem vagyok édesszájú..Amiről lemondtam,és csak akkor eszek pár szemet ha a fiam éppen eszik.Ez pedig a chips vagy mogyoró...Régen képes voltam egy zacskóval magam megenni,ma csak kérek pár szemet és elég.Így erről sem kellett végleg lemondanom.

Írtam,hogy alapjáratban lusta vagyok.Ezért nálam kizárt volt,hogy elkezdek a parkban futni(nem is ment volna mert asztmás vagyok)

De mégis elkezdtem mozogni.Minden nap gyalog járok dolgozni ami naponta 40 perc séta befelé és 40 perc séta hazafelé.Hetente háromszor elmegyek fél órát úszni,mert szeretem csinálni,és hetente kétszer elmegyek a párommal edző terembe egy kicsit evezni,vagy kocogni a futópadon..Nagyjából ennyit mozgok..

Ma 60 kiló vagyok..De nem 10 nap alatt mente le,hanem több mint 2 éve csinálom már.Lassan,de tartósan ment le..

Annak örülök a legjobban,hogy a logó nagy hasam is visszanyerte az eredeti állapotát,és nem maradt a helyén egy logó bőr..

Lehet,hogy mások szerint rosszul csinálom,mert nem jól osztom be a szénhidrátot meg hasonlót..de ha a tükörbe nézek,és azt látom,hogy csinos vagyok,hogy a párom rajongó szemekkel figyel.

38/N

2011. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szinte ugyanezekkel az adatokkal rendelkezem annyi különbséggel,hogy 157cm/62kg vagyok..hasonlóan tervezem a fogyást,mint a 38 éves nő, ha gondolod írj privt csináljuk holnaptól együtt...Köszi:)
2011. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáltam a diétát, -6 kg. ez 5 hónapja volt, elkezdtem zabálni, 3 kg visszajött. nem érte meg, rohadt nehéz betartani, a vége felé szédültem, volt hogy teljesen elsötétült, nem láttam semmit.. azóta nem eszem tojást, nagyon megutáltam.
2011. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!