Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki lebeszélni...

Miért akar mindenki lebeszélni a fogyókúráról?

Figyelt kérdés
Olyan elgem van,hogy az nem igaz! Állandóan kötözködik velem mindenki. Egyik azt mondja fogyjak 20 kg-ot a másik,hogy miért fogyózok jó az alakod:@ Miért kell idegesíteni? És,ami a legbunkóbb dolog,csokival kínálgatnmak otthon..vagy mások ,akik tudják,hogy most nem ehetek olyat-.- Persze nem fogadom el,de olyan idegesítő:@ Miért nem dönthetem el,hogy milyen legyen az alakom??? Miért kell beleszólni az életembe?:@
2011. aug. 4. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
csak tudod hogy kell e fogynod vagy sem. ha kell akkor fogyj a csokit meg vissza lehet utasitani. parom epp most mellettem nassol egy kis csokit nekem is mondja egyek,eszem agaban sincs.. ennyi az egesz
2011. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kép? konkrétan milyen paraméterekkel rendelkezel? mennyit akarsz fogyni? és hogyan akarsz fogyni?
2011. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lEÍROK pár adatot..

Mellbőség: 97cm

Derék:78cm

Csípő:97cm

Comb:55cm

Szóval van,mit fogynom.. sokan magyarázzák a hülyeségeiket,hogy erős csontozat és társai-.-

Ja és nem koplalással akarok fogyni..Sport+ normális étrend..

2011. aug. 4. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is kikészít. Igaz, hogy rajtam múlik, de akkoris segíthetnének egy kicsit. Nekem is sokszor mondja anyám, hogy jól meghíztam, meg már kövérebb vagyok nála, de ha azt mondom, hogy nem eszek jó disznópörköltös spagettit, akkor meg ki van akadva, hogy miért nem. Mindig azzal jön, hogy nem attól hízok el, hanem a pizzától. Nem tudom mit van megakadva a pizzával, max 2-3 hetente eszek és mindig csak 2 kicsi szeletet. Nem hiszi el, hogy az kevésbé hízlal, mint az ő zsíros kajái...
2011. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többségének fáj, ha te tudsz változtatni. Mert ők is szeretnének, csak nincs bennük kitartás. Ezért elveszik a te kedvedet is. Személyszerint undorodom az ilyen emberektől. Mintha azt mondanák: "Én is disznó vagyok, te is az vagy, nehogy már jobban nézz ki, mikor én lusta vagyok!"
2011. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!