Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúra létezik? Tudtok...

Hízókúra létezik? Tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ki fogtok röhögni.12 éves (lány) vagyok, egész nap zabálok,mégis úgy nézek ki mint egy anorexiás.Ha megkívánom, egy nap egy egész tábla csokit meg tudok enni,vagy többet. És mégis, ahogy nézem a fotókon magam, egyre csak azt látom, hogy mások tök jól néznek ki, én meg pálcika vagyok! Segítsetek, ha van olyan, mondjatok lécci hízókúrát, ami azért nem nagyon káros az egészségre.főleg a combomon meg a karomon szeretnék egy kicsit hízni.És rosszindulatú kommenteket nem kérek.Köszönöm!
2011. szept. 18. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

másik kérdésre írt válaszomat másoltam ki:


- egyél sok mézet, szénhidráttal + zsírral kombinálva: méz + vaj/margarin + kenyér. Ha nem tudsz fehér kenyeret enni (én már 2 éve nem tudok...) akkor tk kenyérrel egyed.

- mézes dió -> igazi kcal bomba!! a diónak 660 kcal/100 gramm a kalóriatartalma, a méz is rengeteg, de egészséges: rengeteg vitamin van benne, ugyanakkor ugyanúgy hízlal mint a fehér cukor ha valaki sokat eszik belőle. csak egészséges, mert a fehér cukorban nincs vitamin, az teljesen üres kcal.

- ha nem szereted az édeset, egyél diót, mogyorót, pisztáciát, mindenféle magot, ezekben általában 600 kcal/100 gramm felett van a kcaltartalmúk! De vigyázz, mert ha hajlamos vagy pattanásokra, akkor kijöhetnek rajtad. Egészséges zsírokat tartalmaznak, amik kellenek a szervezetnek, nincs bennük transzzsír mint a mekis kajákban... ha teheted ezt edd a mekis kaják helyett!

- használj önteteket a salátákhoz, húsokhoz! Ne natúr joghurttal/kefirrel készítsd az öntetet, hanem majonézzel, tejföllel, tejszínnel, mert ha nem is tudsz még sokat enni az összeszűkült gyomrod miatt, az önteteket könnyen beviheted a gyomrodba hisz "nem foglal el sok helyet" vagyhát érted :) a dióból is könnyű sokat megenni mert nagyon apró.


A lényeg hogy olyan dolgokat egyél, ami apró, pici térfogatú, de nagy kcal tartalmú! Ilyenek az olajos magvak, ill. öntetek.

2011. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
és a disznózsííírr (lölölölö)
2011. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!