Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatása van az L-carniti...

Milyen hatása van az L-carnitinnek?

Figyelt kérdés
Ha hormonális bajom van, akkor lehet alkalmazni? és hogy ha nem edzek akkor is hatásos?
2011. szept. 18. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


marha nehéz rákeresni a neten... :S

2011. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
monster energiaitalban is van
2011. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:

hormonális gondok mellett szedhető.


edzés nélkül semmit nem ér. az AKTIVÁLT

2011. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:

zsírsavak szállítását segíti. magától nem éget zsírt. ha van aktivált zsírsav akkor növelheti a szállítást, de ha nincs aktiválva akkor ugyanott vagy hogy sehol. értelme nincs szedni.


értsd: ha eleget edzel és jó a diétád akkor adhat egy kis minimális pluszt. mozgás nélkül semmit nem ér

2011. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
edzés nélkül annyit ér mintha egy c vitamint vennél be,vagy még annyit sem.
2011. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy nem válaszolok inkább kérdezni szeretnék.Diétázom és napi szinten "edzek" 1 órát. Az esti vacsorát is ultra loss shakel helyetesitem.

Máskor ittam a luiqvid carni-x 40000-et minden edzés előtt 12.5ml,Most is szeretném de nem merem mert még szoptatok,bár már nem olyan kicsi a gyerköcöm. Kérdésem az lenne hogy kelesztül megy a tejen,mien mellékhatásai lehetnek? Illetve mi lenne akkor ha esetleg 6ml innék vagyis fél adagot ami 500mg l-karitin...Előre is kösznöm.

2011. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Edzés nélkül nem ér semmit, személyes tapasztalat alapján edzéssel együtt se, vagy legalábbis nem látványosan. És, nem tudsz tőle aludni éjjel, főleg ha délután edzel és előtte veszed be. Szerintem tömegetetés.
2011. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én este szoktam edzeni,ugye este veszem be az L-carnitint is és tök jól tudok aludni. Az edzéseket pedig tényleg jobban bírom. Nekem bejött.
2011. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!!
2011. szept. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!