Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a hatása a hashajtóna...

Mi lenne a hatása a hashajtónak, ha fogyókúrám eszközének használnám?

Figyelt kérdés
Lenne káros hatása,ha mondjuk 2-3 hónapig szedném?
2011. szept. 14. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már 3 nap is káros.

Kiirtod a bélflórádat, utána nem fogsz tudni megemészteni rendesen semmit.

2011. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Persze. Eloszor is kaliumhianyod lesz es megallhat a szived, nem birsz majd utana normalisan hashajto nelkul menni, aranyered lehet-lenyegtelen hany eves vagy... van aki par honap utan mutetre kellett menjen a belei miatt mert tonkrementek. Arrol meg ne is beszeljunk hogy rosszul fogod erzni magad puffadt leszel, ott vannak a gazok amiket nem birsz majd folyton visszatartani. Es mindezert a kockazatert rizikoert cserebe meg csak nem is fogsz valami nagyon fogyni. Max par kilot aminek a legnagyobb resze viz es visszaszeded 2 het alatt. Egyszeruen nem eri meg.
2011. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, kb. leírták mi lenne :D

én olyanokat írtam volna, hogy minőségi és mennyiségi éhezésed lenne, zsírosodnál, bontanád az izomzatod, gyengébb lennél mint most.. stb.

2011. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bevallom őszintén, hogy én ezt csinálom már kb. fél éve, és rendesen függő is lettem tőle, ehhez igazítom az életemet, a napi rendemet (hogy lehetőleg 6-10 óra múlva otthon érjen a dolog...). Hetente 4-5-ször hashajtózom magam. Az eredmény: akkor is hasmenésem van, mikor nem veszek be semmit, két hashajtás között is...gondolom, már nem tud felszívódni az étel, egy az egyben átfolyik rajtam minden. Állandóan puffadok. Hullik a hajam, remegnek az izmaim. Semmi energiám nincsen, sokszor érzem úgy, hogy fáj mindenem. Ki vagyok száradva, van hogy egy nap csak 1-2-szer kell pisilnem (a többi kifolyik máshol ugyebár...), állandóan fáj a fejem. Soha nem kezdenék bele még egyszer, de már nem tudok leállni vele. Te se csináld...

24L

2011. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azéért.. talán 24 évesen még nem feltétlen kellene "elásnod" magad.

orvos, spec. étrend próbálkoztál már ezekkel? mert azt megérteném, ha lesz.arod az életed, de azt írtad, hogy nem kezdenél bele, ha lenne erre mód.. tehát érdekel az egészséged / életed. akkor meg érdemes lehet pár dolgot kipróbálni, amit esetleg eddig nem tettél.

2011. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozom folyamatosan alternatív módszerekkel, de sem a lenmag, sem az asztalt szilva, sem a különböző teák nem hatnak, csak a szintetikus hashajtók. Egyébként emellett próbálok egészségesen étkezni (bármilyen furcsa is), nem eszem semmilyen finomlisztes, cukrozott terméket, fogytam is 18 kg-t. De már átestem a ló túloldalára, tisztában vagyok vele, de nem voltam orvosnál, mert szégyellem, és tartok attól, hogy a hashajtó elvonás mit fog eredményezni (se vele, se nélküle...de inkább azért nélküle).

Elnézést kedves kérdező, hogy foglaltam a helyet a saját problémámmal, de talán kellően elrettentő.

2011. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves előző, próbálkozz a glaubersós vizekkel (pl. Ferenc József 300 Ft 7 deci a patikában, 1 deci már tuti meghajt) és vedd fokozatosan vissza a mennyiséget.

Jobb mint a szintetikus szarok.

2011. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és szükséged van ilyen gyógyszerekre? tehát nélkülük.. nem működnél.. megfelelően?


orvoshoz meg nem mész, mert szégyelled, többek között. nem vagyok orvos pári, de van amikhez ők értenek. ha neked ennyit ér, akkor ez már a te döntésed. egyébként mi van, ha nem szedsz gyógyszert?

2011. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!