Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy most,...

Lehetséges az, hogy most, hogy elkezdem dolgozni a narancsbőr eltüntetésén jobban látszik?

Figyelt kérdés

Többet iszom, igyekszem kevesebbet és minőségibbet enni és tornázni járok heti hatszor. Most vagyok az első hét második felében.

Mit gondoltok, miért látom most durvábbnak a narancsbőröm?


2011. szept. 19. 09:44
 1/6 bix ***** válasza:

egy kicsit túl hamar vársz változást szerintem. két három hónap alatt majd meglátod hova jutsz el, ez nem egy két hetes folyamat lesz...


lehet hogy azért látod így mert nagyon rá vagy pörögve a témára, ne nézegesd folyamatosan...

2011. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a narancsbőr a méreganyagok felszabadulásától látszik most jobban, de ne várj csodát.elmúlni nem fog teljesen, meg sok idő mire látszódni fog a torna, minőségibb evés hatása.
2011. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alap esetben én is ezt mondanám. De esküszöm csak a tükörből vettem észre, hogy most látszik, eddig meg csak akkor látszott, ha összenyomtam.

Nem vagyok rágörcsölve a témára, tudom, hogy nem hipp-hopp adom le azt, amit felszedtem.

Mindenesetre köszi! Ha valakinek van még ötlete, kérem ossza meg velem!

2011. szept. 19. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
fényviszonyoktól is nagyon függ. ha egyenletes a fény, akkor alig látszik, ha felülről jön, akkor sokkal jobban
2011. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt nem tud jelentősen csökkenni és nőni sem a testzsír%,uh valószínűleg haluzol.

Minden hónap elején mérj egy testzsírt,aztán ha nem csökken,akkor sz@r a diéta.

2011. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Testzsír százalékot mérnek minden patikában?

Mert nekem van ugyan ilyen mérlegem, amire ez volt ráírva, de jó nagy átb.szás volt. Csak annyit mutat, hogy sok vagy nem...

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!