Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg jó narancsbőr masszázs...

Tényleg jó narancsbőr masszázs Pesten?

Figyelt kérdés

A NLC szakértőjéhez akartam menni, mert nagyon sok jót hallottam róla, de gyakorlatilag elérhetetlen számomra. Telefon kisípol, emailekre nem válaszol és a neten sehol nem találom, hogy hol székel, hogy időpontot kérjek tőle.


A célom NEM fogyás, tökéletesen elégedett vagyok az alakommal, csak a narancsbőr zavar. Lehetőleg nem olyan helyet keresek ahol kékre-zöldre nyomkodnak... Valakinek ötlete? Esetleg ha nem masszázs, akkor milyen kezelés válhat be?


2011. okt. 13. 18:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, tudom, hogy életmódváltás blablabla, de ha mindent meg is teszek célzott segítség nélkül akár fél évbe is telhet mire valami meglátszik. Köszi én nem érek rá, inkább fizetek, de látsszon is ne csak holnapután kiskedden..
2011. okt. 13. 18:48
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

ez mókás, inkább fizetsz :) tudtad, hogy van, ami megfizethetetlen? és hogy a narancsbőr az zsír?

de milyen jó, hogy tudsz fizetni: zsírt a leggyorsabban műtéttel lehet eltávolítani, masszázs és egyéb helyi fogyás még gazdag embereknek sem működik :/

2011. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Azért az tényleg komoly,hogy annyi minimális biológiai ismereted sincs,hogy tudd attól,hogy nyomkodják a zsírt rajtad,vagy kenegetik mindenfélével az nem fog felszívódni a tested nem fog ennek hatására kalóriát égetni.

Ha meg narancsbőröd van,akkor bizony magas a testzsírod.

Ez meg nincs különösebb összefüggésben a súlyoddal.

Egy ropi is simán lehet narancsos.

A kezelésed neve meg szálkásító-kalóriadeficites,testzsír csökkentő-diéta és rendszeres sport.

2011. okt. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Rendszeresen sportolok, nem eszek cukrosat, liszteset, inkább csirkét + zöldséget iszok stb. Addig nem is volt gond, amíg nem szedtem fogamzásgátlót, és hiába semmit nem változtattam az életmódomon tiszta narancsbőr lettem! Már abbahagytam de nem múlik el.


Gondlom a builder.hu-n szocializálódott emberkék számára csak a hájtömet a 0 testzsíros ember létezik, de képzeld én nem szeretnék egy agyig szálkásított nő lenni, szeretném megtartani a normális alkatomat, csak narancsbőr nélkül, mint eredetileg. A narancsbőr rendbetételéhez egy étrend meg a mozgás NEM ELÉG. Nem lehet megkerülni, de kevés. A kötőszövet problémákat, a nyirokkeringés elégtelenségét nem fogja pusztán az rendbe tenni, hogy pattogok aerobikon meg kiszámolgatom, hogy hány gramm szénhidrátot eszek és kevesebb lesz a zsírom. A narancsbőr nem csak zsír!

2011. okt. 14. 12:15
 5/15 anonim ***** válasza:

a cellulitisz nem csak zsír, hanem gyulladás. nyilván ahhoz is egészségesen kell élni, hogy ne legyen. gyógyszerekkel meg sajnos nehéz egészségesnek lenni :/

és amúgy de, az zsír.

2011. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nézz utána a cellulit és a cellulitisz sem ugyanaz. Itt nem cellulitiszről van szó. Igen zsír IS.
2011. okt. 14. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
a cellulit (már úgy írom hogy elvileg) zsír. a gyulladás, egyéb probléma a legutóbbi utánaolvasásom szerint már a cellulitisz jellemzői.
2011. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért gyógymasszőrként vitába szállnék vele, hogy segít-e a masszázs, vagy sem. Persze akkor nem, ha közben egy halom méreganyagot visz be a szervezetébe az ember.


De az sem mindegy, hogy mi miatt alakul ki a narancsbőr. Mivel a bőr kötöszőveti rétege a nőknél sokkal lazább, a bőraljából könnyen átjutnak a zsírszövetek, ezért gyakrabban alakul ki a nőknél,viszont nem feltétlen kell ehhez elhízottnak lenni, és mozgásszegény életmódot élni, van aki annak köszönheti, hogy az ő kötőszövete az átlagnál is lazább, és az is előfordulhat, hogy egy sokkal magasabb teszsírszázalékkal rendelkező ember kevésbé narancsbőrös, mint egy vékonyabb társa. Ebben az esetben sem a masszázs sem a mozgás nem igazán okoz nagy mértékű változást, hisz a kötőszövet állapotán nem túl sokat lehet korrigálni. Ha valaki hajlamos rá, akkor ott lesz, akkor is ha a kockázati tényezőket kerüli. Viszont az a ritkábbik eset, hogy valaki egészségesen él, és naranycsbőrös.


Ilyen kockázati tényező lehet elhízás, egészségtelen táplálkozás, rengeteg méreganyaggal, gyógyszer stb . Salakanyagok rakódnak le, és ezek mind mind a nyirok és vérkeringésre vannak rossz hatással. Ellenben a masszázs jótékony hatásai közé sorolhatjuk, hogy a vérkeringést , anyagcserét fokozza, a méreganyagok így gyorsabban távoznak. Egy igen intenzív fizikai behatásról van szó, ami a zsírsejtek lebontására stimulálja a szervezetet. Ebben a második esetben tehát segíthejük megszabadítani a testet a méreganyagoktól, tehát segít a masszázs.

Viszont jobb megelőzni. És mind ahogy másnál sem itt sem működik pikkpakk a dolog, főleg ha azt gondolja valaki, hogy majd a masszázs mellett úgyanúgy össze eszik mindent, és akkor is segít. Mert azért nem így van.

Hiába veszi valaki be a fájdalomcsillapítót, ha továbbra is ugrálnak a lábán. :)

2011. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A cellulitisz a sejtgyulladása(cellule-sejt, itisz-gyulladás) szó szerinti fordításban . Ami nem egyezik a narancsbőrrel. A naranycsbőr az nem egy betegség, és nem gyulladás. De sokan használják ezt a kifejezést, ami nem helyes. Cellulit az amiről mi beszélünk itt.
2011. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésre is válaszoljak :)


A masszázs segít, mellette viszont próbálj odafigyelni az étkezésre. A masszőröd biztosan ajánlani tud krémet, ami segít, akár otthonra is. A tekercselés is jó megoldás, hisz a meleg is értágító hatású, aminek hasonlóan jó hatásai ismertek mint a masszázsnak.

2011. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!