Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Nickiii kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kaptam meg a szobabiciklit, sajna csak 5 percre volt időm, mert el kell mennem fogorvoshoz.5 perc alatt 10 kalóriát égettem el. Nekem elég kevésnek tűnik =/ Mit csinálok rosszul?
2011. szept. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogorvoshoz is el kell vinni ám a szobabiciklit.
2011. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ma kezdted el rögtön ne akarj nagy változást elérni,mindig többet többet,fokozatosan kell emelni,nem szabad elkapkodni ezt.
2011. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Én 1 óra alatt 101 kalóriát tudtam "elégetni" vele. Időpocsékolás. Inkább járok kardiózni. Persze ha nagy a túlsúly, akkor inkább úszás.
2011. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bicaj is kardió mozgás -.-"

Attól még hogy nem írja ki normálisan hogy mennyi kcalt égettél el attól még ugyanúgy hatásos az a szobabicikli,csak csinálni kell és nem időpocsékolás.


Jobban örülnél ha az írná ki 5percre hogy 300kcalt égettél el,közben pedig közel sincs annyi? Az mitől lenne jobb? Ezek a gépek amúgy is csak hozzávetőlegesen határozzák meg a kalóriákat.

A lényeg hogy heti 4-5x legyen meg 60perc intenzív edzés és mindenki boldog.

2011. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a szobabiciklim a szoba közepén van a tv előtt =)

amíg megy a sorozatos, vagy valami jó film, aközben tekerek =)

2011. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!