Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinalok rosszul? Miert...

Mit csinalok rosszul? Miert nem fogyok tovabb?

Figyelt kérdés
6-7 kilot egesz gyorsan sikerült leadni, de azota megallt a fogyas. Kb. ket honapja nem fogytam semmit, pedig mindent ugyanugy csinalok mint korabban. Hetente 4-5 alkalommal tornazok, sok zöldseget es gümölcsöt eszem. Szerintem meg 10-15 kilo van rajtam. Mit csinalok rosszul? miert lehet ez?
2011. szept. 6. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a tested vedekezik a dietad ellen tehat tuti hogy valamit nem csinalsz jol...mar eleve az baj hogy az etrendedben dominal a gyumolcs es a zoldseg...feherjet egyel koretnek pedig johetnek a zoldsegek...csak akkor eredmenyes egy dieta ha jol ki van dolgozva...idot kell szannod az etkezesekre es meg kell legyen a napi 5...ha ez nincs meg akkor a tested el fog kezdeni raktarozni es "hizokepes' leszel aztan amint egy morzsaval tobbett eszel a megszokottnal egybol "elteszi kesobbre"... ha surun eszel keveset ezt a folyamatot meg tudod elozni
2011. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az étrendet összetételét kellene megváltoztatnod,

a 40%a legalább fehérje legyen,vagy nincs meg a kalóriadeficit,tehát pont annyi kalóriát viszel be,amennyivel tartod a mostani súlyod.

Diéta alatt fokozatosan 2-3 hetente kell csökkenteni a bevitt szénhidrátot,hogy folyamatosan kalóriadeficitben maradj.

2011. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!