Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért oltják le így le az...

Miért oltják le így le az embereket?

Figyelt kérdés
Elég gyakran olvasok bele ebbe a témakörbe,de ha valaki kezdő fogyózóként idejön és kérdez valamit,ami számára még nem logikus,rögtön leoltják.Mindenki orvosi lexikon,meg súlyzós edzés.Egy laikus ember számára ezek ismertlen fogalmak.Tök mindegy mit kérdez fogyással kacsolatban rögtön jön a válasz,hogy biztos anorexiás,orvosi lexikon,súlyzós edzés.
2011. szept. 20. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
95%

Akit komolyan kell venni, azt komolyan veszik, hidd el.

Ez látszik a kérdésfeltevésből.

Kevés az igazán kezdő fogyózó, ugyanazok az emberek ismételgetik ugyanazokat a hülye kérdéseket nap mint nap. Nem lehet értelmes választ adni az ilyen kérdésekre:

- Hogy fogyjak 2 hét alatt 20 kilót?

- Ettem egy negyed kakaós csigát reggel, és azóta csak vizett ittam, hízni fogok?

- Kiszámoltam, hogy napi 1500 kalóriát kell ennem, jó lesz így? És felsorol 500 kalóriányi ételt, pedig csak venni kellene a fáradtságot, hogy számoljon. vagy ennek az ellenkezője: 1000 kalóriás diétával akarok fogyni (felsorol 2500 kalóriányi ételt - ami még mindig jobb, mint az 1000...), de csak hízom, mit csináljak.

- Az ágyban fekvéssel mennyi idő alatt lehet lefogyni?

- Mindig csak egy hétig bírom a koplalást, utána bezabálok, mit tegyek?

- 170 centihez mennyi az ideális súly? Én 50 kiló vagyok, és tényleg nagyon hájas. Hogy fogyhatnék le? Ha csak napi 3 almát eszem, az jó lesz?

- Miért híztam tegnap óta 30 dekát? Menstruáció miatt biztosan nem, mert hónapok óta nem menstruálok, amit nem is bánok, úgyis utáltam. 170/45 kiló, 16 éves lány

Az ehhez hasonlóknak hónapok óta mondjuk, hogy ne koplaljon, de azért jön, és felteszi a századik kérdést is.


És napi 300 ilyen kérdés van.


Persze nem muszáj ide járni, válaszolni, de még olvasni sem.

Ha viszont kéredést teszel fel, számíthatsz arra, hogy beléd kötnek. De kérdést feltenni se muszáj, ha nem bírod a stílust.

Tájékozódni meg kimondottan ne innen tájékozódj, mert a válaszok 99%-a használhatatlan, és nagyon nehéz kiválogatni azt az 1%-ot, ami ér valamit.

2011. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"- Miért híztam tegnap óta 30 dekát? Menstruáció miatt biztosan nem, mert hónapok óta nem menstruálok, amit nem is bánok, úgyis utáltam. 170/45 kiló, 16 éves lány "

Ezen szakadtam... xD

2011. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
hjajjj :D
2011. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

21,57 pedig ezt nem viccből írtam!! Én tényleg válaszoltam egy ehhez hasonló kérdésre... Szerintem inkább tragikus, mert a tinilányok teljesen elszakadtak a valóságtól. :(

Csak amikor az ember már a 200-adik ilyen kérdést olvassa, elveszti a türelmét...

2011. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

tragikus az, hogy én középiskolában úgy tanultam naponta 30 000 gyerek hal éhen. bízom ebben a sz.ar "játékban" hogy ez szám semmivel nem csökkent. na ez mondjuk aránylag tragikus.

az, hogy tinipics.ák egyszerűen életképtelenek, mert annak születnek, és persze a társadalmi nyomások is ebbe az irányba hatnak, az csak helyi probléma, le lehetne küzdeni.. de gondolom igaza lehet a szülőknek: minek? úgy is meghal, ő is, a kölök is, amíg anorex haldokló legalább kevesebbet eszik. így is sokba van. de lehet mást gondolnak, én csak ötletelek.

2011. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!