Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik kalória számolással...

Akik kalória számolással fogyóznak, azok ha belefér esznek édességet, fagyit?

Figyelt kérdés
Én igy kezdtem el fogyózni,de nagyon rákattantam a vaniliás jégkrémre,100 gr 104 kalória.Ha pl tizóraira,vagy uzsira eszek,és belefér a napi kalória adagomba,akkor ehetek 100gt-ot kb?
2011. szept. 22. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam. Én is rá vagyok kattanva a fagyira. valahol olyan 15-200 kcal környékén olvastam egy gombócot. Hát bele súvasztom, mert nagyon kívánom.
2011. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akár csak édességből is eheted a megadott kalóriamennyiséget. Csak az nem ajánlott, mert nem tartalmazza a szükséges tápanyagokat.
2011. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ha belefér nyugodtan eheted,én is ennék most csak fáj a torkom! :(
2011. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De nem "kattanok rá" semmire, vagyis: nem eszem minden nap fagyit, még akkor sem, ha beleférne. Akkor sem ettem minden nap édességet, amikor még nem akartam fogyni.


Egyszer olvastam egy táplálkozási szakkönyvben, hogy édességet kizárólag desszernek, étkezés után ajánlott enni, mert ha önállóan eszed, másképp hat a vércukrodra, meg valami összefüggés volt a főételben bevitt rostokkal is, hogy amiatt kevésbé hízlal (persze hízlal!), mintha önmagában eszed. Meg ha desszertnek eszed, kevesebb is elég.

2011. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kimértem 10 dkg-t,épp elég egy adagra,és 104 kalória van a dobozom.Akkor néha megengedem magamnak:-)
2011. szept. 22. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz, de mértékkel, és próbáld meg reggel/délelőtt mert így tuti lemozgod :)
2011. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln válasza:

Szia!

A mozgás tényleg nem rossz, sőőőt! élevezetessé teszi az egészet, és nem árt hogy a szervezeted ne az izmot bontsa első sorban.

Az édességgel az a helyzet hogy sok hasznos táőanyag nincsen benne. Ha csak édességet ennél és fogyni akarnál akkor eléggé lestrapálnád a szervezeted. Az izomztod, a teljesítményed, mindent.

Én aztmondom hogy ne csak arra menj hogy foggy, hanem hogy mait eszel az minőségi legyen.

2012. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!