Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm és86kg vagyok. Ugy...

165cm és86kg vagyok. Ugy gondolom életmdot váltanék. Hogyan tovább? Mára odáig jutottam, hogy nem eszem édességet egyáltalán. Köretnek meg barna rizst. Tudom nem sok de önmagamhoz képest nagy előrelépésnek tartom.

Figyelt kérdés
Konkrétumokat szeretnék,hogy még mit változtassak.
2011. aug. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

kalóriaszámolással és sok mozgással :) magasságra én is ennyi vagyok, de kilóra 10zel több, szóval nekem is van mit leadnom...

tudomásom szerint csak így érhetsz el tartós eredményt, nem lesz gyors, de tartós, ha később is tartod ezt, és nem váltasz vissza a régi életmódodra mert akkor visszaszedsz majd mindent. sok sikert!!!

2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta többen kérdeznek hasonlót. Elég ha a mai fogyókúrás kérdéseket végignézed, megtalálod a választ.
2011. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt. Menj el valamit mozogni, amiben örömödet leled. Fogyáshoz napi ötször egyél, sok fehérjét fogyassz (pl csirke és pulykamell, halak, sovány túró, sovány sajt), és kevés szénhidrátot. Az sem mindegy, hogy abból milyet (barnarizs elsőrangú, zabpehely, zöldségek-gyümölcsök, barna teljeskiőrlésű kenyér). Zsírból telítetlen zsírsavakat fogyassz (olivaolaj, lenmagolaj), a telítetleneket kerüld (disznó-liba-kacsazsír, vaj, zsíros tejföl, zsíros túró).
2011. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Elolvastam,köszi.
2011. aug. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!