Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El kezdtem ugrókötelezni és...

El kezdtem ugrókötelezni és napról napra pár dekával megy feljebb a súlyom, pedig nem eszek többet/mást az eddig megszokottnál. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ugye ez csak izom, amit a mérleg plusz többletnek mutat?

Az a baj még, hogy a napi kalóriabevitelemet eléggé lecsökkentettem "fogyókúra" idején, pedig életmódváltásra törekedtem.Most fokozatosan majd próbálom emelni ezt a kalóriabevitelt, mellette meg napi 20 perc ugrókötél, 10 perc hullahopp(formál).

Össze-vissza változik az utóbbi napokban a súlyom, nem tudom ez normális e.1-2 kg ingadozás is.( ugyanakkor mérem ugyanabban az időpontban).Most meg már csak felfelé megy.:S Eddig nem nagyon mozogtam, remélem izmot szedek "föl".Bár abból sem szeretnék több kilót, de más megoldást nem tudok. Valaki ötlet?És ez akkor valószínű,hogy tényleg izom?Mert azért lehet kicsivel mostanában többet eszem(ami kell is,még fogok többet is majd), de ha mellette mozgom, akkor is visszahízhatok?

(kicsit zavaros lett,remélem érthető)


2011. aug. 20. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne szédítsd el magad ezzel "az izom nehezebb,mint a zsír,ezért nő a súlyom" szöveggel .

Ez nem így van.

Azért nő a súlyod mert a sok kalóriától ,egyszerűen hízol.

2011. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem 1000kcal nem olyan sok(ezen fogok emelgetni lassacskán), mellette mozgással.És csak mióta ugrókötelezem, azóta megy feljebb, azért kérdeztem...

158cm/46kg

2011. aug. 20. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyakamat teszem rá hogy ez 100% nem izom! Az nem megy ilyen könnyen,pláne nem 1000kalóriás étrend mellé:)

Nem szabad ezzel kábítani magunkat hogy dejó,1hét ugrabugra után izmot szedtem fel :D


Ha nő vagy akkor a hormonháztartásod is közrejátszhat,van mikor sok vizet megköt a szervezeted,van mikor kiüríti,ami több kg súllyal is ingadoztathatja a testtömeget.

2011. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!